Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

Po meni nemamo osnovu da ih zadržimo. Jamkam hoce da ide već godinu dana, Dele došo vido da pripada vrhu lige i performans mu znatno opao u playout-u ili što reče neko pročitali ga. Mislim kad nam kontra na njega bila jedina akcija nije teško bilo da se uštopuje.

Link to comment

Ljudi treba da se otera i Toncev i svi njegovi ljudi,sve je gore iz godine u godinu!

sveeee

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, martick said:

Ljudi treba da se otera i Toncev i svi njegovi ljudi,sve je gore iz godine u godinu!

sveeee

Da se otera Tončev mora da bude pun stadion i da ga napušava s kurluk 90+ min a mi to nemamo. Tako da će još dugo da plevi

  • Tužno 1
Link to comment
21 minutes ago, MalteskiSoko said:

Da se otera Tončev mora da bude pun stadion i da ga napušava s kurluk 90+ min a mi to nemamo. Tako da će još dugo da plevi

Preprosle godine deo navijacke grupe nije dao da se skandira " Uprava napolje". Islo je do te mere da je moglo da dodje do fizickog obracuna. Tada ta grupa nije bila na jugu nego na istoku na gornjoj tribini.

Ne secam se da li bese zatvorena juzna tribina ili sta je bilo a ni tacne godine se ne secam ali to mi se uopste nije svidelo. Deo navijaca, simpatizera ili gledaoca je revoltirano rezultatima, ponasanjem uprave i svim sto je pratilo i prati klub do danas, htelo da skandira upravi a oni se odozgo deru i prete ...

Kontam da su u debelom dilu sa upravom...

Link to comment

Ne znam ko su bili. Ne znam da li su deo redovne navijacke grupe ali sigurno neko zna sa foruma sta se desavalo. Mislim da smo i komentarisali ovde

Link to comment

Baš iz tog razloga treba pun stadion, pa da vidim onda ko će da preti kritičnoj masi.. Ako pustimo da nam unište i ovo malo identiteta što nam je ostalo da se teramo svi zajedno.. osim porodice koja mi je u Nišu meni je jedina konekcija i link nakon godina provedenih preko kad pustim vikendom Radnički na tv i da se ispričam ovde sa vama

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Da smo pametni da dovedemo Luku Gojkovica iz Javora ako mozemo, takav veznjak nam treba, moze Kahvica od Zvezde da uzmemo ili da predje ili pozajmica sa procentom od prodaje da bude bonus, visok, dobar spic.

Milunovica iz Zvezde ako hoce kod nas da predje umesto Jamkama koga ce verovatno da prodaju i mozda Bosica iz Javora, meni se licno svidja kako decko igra. Uz malo novca moze da sastavimo solidan tim. Jedino sto treba Milunovicu dati vise novca ali jedan takav nam odavno treba.

Lepo bi bilo da Dele ostane jos malo kod nas, da prodje pripreme...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Necu da se raspisujem i da mastam kad znam da ce ovi nasi i ove godine da nas polivaju ladnom vodom ...

Link to comment
48 minutes ago, Boki96 said:

Raskid ugovora sa Mesarović

 

Ako more, dosta...

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Da smo pametni da dovedemo Luku Gojkovica iz Javora ako mozemo, takav veznjak nam treba, moze Kahvica od Zvezde da uzmemo ili da predje ili pozajmica sa procentom od prodaje da bude bonus, visok, dobar spic.

Milunovica iz Zvezde ako hoce kod nas da predje umesto Jamkama koga ce verovatno da prodaju i mozda Bosica iz Javora, meni se licno svidja kako decko igra. Uz malo novca moze da sastavimo solidan tim. Jedino sto treba Milunovicu dati vise novca ali jedan takav nam odavno treba.

Lepo bi bilo da Dele ostane jos malo kod nas, da prodje pripreme...

Ma mislim da ćemo mi sve teze i teze da dovodimo igrače.. drugi klubovi napreduju, mi tapkamo u mestu u svakom smislu

  • +1 1
Link to comment

Ne znate vi kad se kupuje. Na kraj prelaznog roka, igrače koji nisu našli klub, za male pare, samo da igraju zbog CV. Kao i oni koji nemaju Ugovor najmanje 6 meseci....ev. zaluta neki Bamidele.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...