Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

Sad opet u Leskovac s Kragujevčani, mada onaj umišljeni Dudić lomoti nešto kao ne odgovara mu stadion...

Večeras bih posebno da istaknem Yamkama, Joa, Bosića i Stjuarta. Biće nešto od ovog tima.... još kad nam dodje neko brzo krilo, taman. Jedino ne znam da li će "Mlinarev sin" da bude neprikosnoven na golu. Još mi ne uliva poverenje.....daj bože da se diže, poboljšava formu i da dogura do reprezentaciju....al' teško. :rolleyes:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, Constantin said:

Sad opet u Leskovac s Kragujevčani, mada onaj umišljeni Dudić lomoti nešto kao ne odgovara mu stadion...

Večeras bih posebno da istaknem Yamkama, Joa, Bosića i Stjuarta. Biće nešto od ovog tima.... još kad nam dodje neko brzo krilo, taman. Jedino ne znam da li će "Mlinarev sin" da bude neprikosnoven na golu. Još mi ne uliva poverenje.....daj bože da se diže, poboljšava formu i da dogura do reprezentaciju....al' teško. :rolleyes:

Najveci problem su zamene bar jos dvojica jedan bek i jedno krilo i ko sto rece da budu brzi

..

Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

Najveci problem su zamene bar jos dvojica jedan bek i jedno krilo i ko sto rece da budu brzi

..

Krilo će dodje, za beka ne znam. Inače, zaboravih, i Frei je večeras bio korektan.

Link to comment

Radi poso ovaj Stjuart u napadu da navuče odbranu na njega, i kao sidro je dobar i u odbranbenim prekidima mi se svidja sto pomaze. Ali baratanje loptom mu nije baš jača strana, nekako je trapav u pm. I ni jedan korner ne ode na njega jbm li ga

Link to comment
9 minutes ago, MalteskiSoko said:

Radi poso ovaj Stjuart u napadu da navuče odbranu na njega, i kao sidro je dobar i u odbranbenim prekidima mi se svidja sto pomaze. Ali baratanje loptom mu nije baš jača strana, nekako je trapav u pm. I ni jedan korner ne ode na njega jbm li ga

Gomilu visokih lopti je pokupio i nijedan vazdušni duel nije izgubio. Jes trapav, al je zato i sebičan.:isuse:  Će si bude...:derisive:

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Gomilu visokih lopti je pokupio i nijedan vazdušni duel nije izgubio. Jes trapav, al je zato i sebičan.:isuse:  Će si bude...:derisive:

Visok, snazan, skocan i brz. To je zajebana kombinacija.

Link to comment

Gledam opet sad hajlajts i kolko sam sinoc skuckao dok smo planski iznosili loptu iz svog 16erca tolko sad vidim da to i liči na nešto. Samo ce odredjeni tereni da nam budu problem za to pa ce morati da se menja koncepcija. Visokim presingom smo oduzeli dosta lopti i naterali ih na pogresna dodavanja. Sve u svemu pratimo i nadamo se konsolidaciji

Link to comment
40 minutes ago, MalteskiSoko said:

Gledam opet sad hajlajts i kolko sam sinoc skuckao dok smo planski iznosili loptu iz svog 16erca tolko sad vidim da to i liči na nešto. Samo ce odredjeni tereni da nam budu problem za to pa ce morati da se menja koncepcija. Visokim presingom smo oduzeli dosta lopti i naterali ih na pogresna dodavanja. Sve u svemu pratimo i nadamo se konsolidaciji

Ja sad gledam na miru celu utakmicu.

Kad nam postave travu imacemo 50% utakmica na dobrom terenu plus jos bar 50% od ostatka.

Zanimljivo je sto ovde ima prostora za napredak bar za jos 30%.

 

Link to comment

Zato sam gore i napisao...Ugovor sa Drinčom na min 5 godina. Da zajedno rastemo. Igrač koji neće da potpiše Ugovor na 3 godine, ne treba nam, ev 1 do 2 top igrača, koji prave razliku, ali su na zalasku karijere. Naravno, ne potpisivati ugovore sa Afro-Srbima* da bi bili BONUS igrači. Kao što je vašljivi Tončev legao na rudu sa predlogom još vašljivijeg Terzića za dva bonusa.

 

Afro-Srbin*  bonus igrač---čemu ?

https://www.danas.rs/sport/naser-djiga-dobio-srpski-pasos-postao-zemljak-sa-gelorom-kangom-i-osmanom-bukarijem/

 

 

  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, Gradina said:

Bravo Mrkiću 🤣🤣🤣

Mladji il stariji ?

Link to comment
On 28. 7. 2024. at 23:08, Constantin said:

Sad opet u Leskovac s Kragujevčani, mada onaj umišljeni Dudić lomoti nešto kao ne odgovara mu stadion...

Uspeli su da promene lokaciju...igramo u Milanovcu.

  • -1 1
Link to comment
12 minutes ago, Constantin said:

Raskinuli Ugovor sa Čolovićem.

Od njega nikakvu korist nismo videli od kako je doso!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...