Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

Nije to bilo tako lose danas.Dve individualne greske leve strane ,Stojanovica i Belakovica i primismo dva gola.

Nikad borbeniji nismo bili i to mi se jako svidja.

Vojoviceva uloga mi se jako svidja,ali nije mogo da dodje do punog izrazaja na onoj oranici...

Hvali nam zavrsnica i to definitivmo.Nemamo centarfora koji zna da primi ,ogradi loptu i da stalno bude pretnja.Da stalno veze dva fudbalera za sebe...

Bice bolje sigurno,ja nisam mnogo razocaran kad se sve uzme u obzir

  • +1 1
Link to comment

У прво се нисмо појавили на терен. Поред живог Фраја нама Јо игра десног бека, и то са увлачењем у везни ред (природна позиција) кад имамо лопту и онда кад је изгубимо неретко мора да трчи дијагоналу целу. Сличан случај на крају меча где Фрај шутира с левог крила а игра десног бека, баш смо деловали неповезано и да се не зна где је ко...

 

Војновић је ок овде али мени код њега фали офанзивно да повуче, зато би ми увек пре играо Стајић ту. 

Босић добар, мени се свидело колико се трудио, једини правио разлику. Мени чак и Стјуарт био ок у прво, лепо се заградио и проследио лопту пар пута. 

Нападали смо у друго, није да није, али јалово све то. И поред те иницијативе они имали боље шансе. Тако да, Дрина мање да се дере а лепше да постави игру и можда ће личимо на нешто. 

 

Терен очајан, судија катастрофа. Толико пута је био неодлучан да је то страшно. Није пресудило, наравно, али вредно помена. 

 

И која је улога Стојановића у оваквој формацији, он је буквално играо трећег штопера кад имамо лопту и прелазио је пола само кад се увлачио у везни ред, ништа ми није јасно зашто смо овако играли. Јесу ли овако биле измешане позиције и у припремним или не? 

Edited by Подсемафорска 20
Link to comment

Meni se Nisic u sredini i Bosic na desnom krilu vise svidelo a Ilic iza spica.

Mada zaista ovakav teren moze mnogo da utice na igru. Takodje i prva utakmica nikada nije pokazatelj.

Lose je sto je sledeca TSC.

A opet to je utakmica ubkojoj ako pobedis daje ti veliki zamajac i krila u nastavku.

Ta utakmica tj pobeda moze mnogo toga da pokrene u nasu korist.

General je govorio da mali klubovi imaju male oscilacije a veliki velike.

Treba nam taj jedan veci incident koji bi mozda pokrenuo stvari.

Naravno to ne opravdava Tonceva sto nije doveo bar jednog kapitalca i da olaksa ovim momcima bar malo... a da se ne vracam na Bamidelea.

Link to comment
22 hours ago, Constantin said:

spacer.png

Pa po meni ovo i nije neki reper i problem jer je dečko skinuo još 2/3 sigurna gola. Veći je problem što tako kenjamo oko iznošenja lopte i svaki put izgubimo loptu u toj 1/3 terena i imaju 100% šanse. Napad ok, Stjuart ne sme ono da maši

 

PS: mislim daleko je ovo od dobrog, ali smo gledali i mnogo lošije priredbe

Edited by MalteskiSoko
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, MalteskiSoko said:

Pa po meni ovo i nije neki reper i problem jer je dečko skinuo još 2/3 sigurna gola. Veći je problem što tako kenjamo oko iznošenja lopte i svaki put izgubimo loptu u toj 1/3 terena i imaju 100% šanse. Napad ok, Stjuart ne sme ono da maši

 

PS: mislim daleko je ovo od dobrog, ali smo gledali i mnogo lošije priredbe

Ma ja mislim da je glavni problem bio teren...to što je Drinčić zamislio, iznošenje lopte od gola, po onim džombama, bilo je nemoguće.

Što se golmančeta tiče, valjda je jasno da na njega ne možemo da se oslonimo, kao "prvog pika"...bar ja tako vidim.

  • +1 3
Link to comment

Golman nije odgovoran ni za jedan gol. Niko nije video slabu partiju Davida Petrovica ???

 

  • Haha 1
Link to comment

Sta znam za golmana, on je dosta mlad. Ja pa vidim da moze da bude bolji i da iz sezone u sezonu napreduje. A pitanje da li je kvalitetniji od onog monka sto je doso iz Kolubare nzm, al znam da ga guraju jer je bonus. U slucaju da npr na gol stane novi golman, ko bi nam bila dva bonusa? David Petrovic i? 

Link to comment
11 minutes ago, MalteskiSoko said:

Sta znam za golmana, on je dosta mlad. Ja pa vidim da moze da bude bolji i da iz sezone u sezonu napreduje. A pitanje da li je kvalitetniji od onog monka sto je doso iz Kolubare nzm, al znam da ga guraju jer je bonus. U slucaju da npr na gol stane novi golman, ko bi nam bila dva bonusa? David Petrovic i? 

Dusan Pavlovic sto dosao, mislim iz TSCa, 20 godina.

 

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, MalteskiSoko said:

Sta znam za golmana, on je dosta mlad. Ja pa vidim da moze da bude bolji i da iz sezone u sezonu napreduje. A pitanje da li je kvalitetniji od onog monka sto je doso iz Kolubare nzm, al znam da ga guraju jer je bonus. U slucaju da npr na gol stane novi golman, ko bi nam bila dva bonusa? David Petrovic i? 

Mislim da je isto godište kao i golman Holandije koji je branio na EP.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Golman nije odgovoran ni za jedan gol. Niko nije video slabu partiju Davida Petrovica ???

 

Mislim da je za drugi gol morao bolje da reaguje a ne da plaši ono naše niško dete.

  • +1 2
Link to comment

Vido ,sad zvezda malo pretera sa igračima u ofk, braća Mituljković mora raskinu ugovor da bi igrali u ofk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...