Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

Ljudi kakav nam je Vojvodina konkurent,oni ce biti drugi na kraju.

Mi smo se ubedljivo najgore pojacali posle Tekstilca( koji ce i ispasti iz lige), mi cemo se boriti sa Napretkom i Imt ko jos ispada.

Ovo je uzas ljudi, propadalo ce nam ekser zakucati za kraj! 

Link to comment

Verujem da nama spasa dolazi tek nakon ispadanja. Tako da što pre to bolje

Link to comment

Mi smo od odlaska uprave iz vremena 80-tih i onih krvavo postignutih uspeha totalno potonuli kao klub i sve je bilo manjr ili vise gubitnistvo sa malim izlascima na povrsinu da se uhvati vazduh. Dok se ne smanji uticaj crvenog blizanca nema boljitka, nema publike, nema fudbala. Nas jebu njihovi kadrovi decenijama, i tome nema kraja za sad. 

  • +1 1
Link to comment

Ne znam baš koji je uticaj "crvenog blizanca". Mi očigledno, koliko-toliko, imamo para, ali tok novca nam je pomalo retardiran. Ne proizvodimo igrače, direktori kluba se ponašaju kao vlasnici, protežiraju piljarsku logiku, trange frange, muni u džep kolko možeš i to nam je posledica. 

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Constantin said:

Ne znam baš koji je uticaj "crvenog blizanca". Mi očigledno, koliko-toliko, imamo para, ali tok novca nam je pomalo retardiran. Ne proizvodimo igrače, direktori kluba se ponašaju kao vlasnici, protežiraju piljarsku logiku, trange frange, muni u džep kolko možeš i to nam je posledica. 

Pa kad pogledaš, ništa posebno... podseća na klasičan srpski biznis sistem.. ću te prijavim al na minimalac, ostalo na ruke.. il ću te prijavim na više al da mi vraćaš 30 000.. će ga napravimo.. 

I ostale izreke :)

  • +1 1
Link to comment

Svi se pojačaše, baš žešće....Sanogo i Papadopulos u Pančevo. OFK, Ub...ne verujem da će u borbu za opstanak. Dobro u Pančevo je jak SNS, ovamo je Matić i opet ćemo mi oko nekakvi baraži da se majemo. Danas bi trebalo, u pregovorima smo, jedan relativno mlad, ali već iskusan fudbaler, Partizanova škola da potpiše za nas. Za mladje selekcije Srbije odigrao oko 60 utakmica. Od pioniorske do one menadžerske reprezentacije...a ima i par nastupa za A selekciju. Kreativac, centralni ili ofanzivni vezni. Nešto kao Sejduba Suma....

 

Ak, zanimajte se ko ima vreme na ovu vrućinu...

Link to comment

Ako igra na poziciji krila ,a pretpostavljam da je zamena za Delea....onda mogu da pretpostavim....:rolleyes:

Link to comment
33 minutes ago, Boki Nis said:

Ako igra na poziciji krila ,a pretpostavljam da je zamena za Delea....onda mogu da pretpostavim....:rolleyes:

Ne,ne..ovaj je veznjak....lao Drinča, s tim da je više napred

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Ne,ne..ovaj je veznjak....lao Drinča, s tim da je više napred

Ako  je to onaj sto iso pa se vracao.....pa sad ni sam ne zna gde bi....onda moze da bude dobro pojacanje.

Ako shvati ozbiljno...bice

Link to comment

Aj što je SNS jak u Pančevu i gde sve ne.. al zaboravljate da je masi njih najbitnije da su im blizu kurave i BG :) ko će se maje po čuke neke tamo, gde nema ništa il gde se brzo sve sazna jer je malo mesto... fubaleri obožavaju BG i okolinu

Zato ti klubovi iz BG i Vojvodine ubiraju meso, mi otpatke, one što ih niko neće septembra.., klasika .. a povrh svega što svakako ne mož da ponudimo nešto kao klub iz već gore pomenutih razloga, uprave i ostalo...

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Constantin said:

Danas bi trebalo, u pregovorima smo, jedan relativno mlad, ali već iskusan fudbaler, Partizanova škola da potpiše za nas. Za mladje selekcije Srbije odigrao oko 60 utakmica. Od pioniorske do one menadžerske reprezentacije...a ima i par nastupa za A selekciju. Kreativac, centralni ili ofanzivni vezni. Nešto kao Sejduba Suma....

 

Ak, zanimajte se ko ima vreme na ovu vrućinu...

 

8 hours ago, Constantin said:

Ne,ne..ovaj je veznjak....kao Drinča, s tim da je više napred

E, na ovog sam mislio...

https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/posts/pfbid0wDDvM1iYUK2ko9roA14r6WndcHHRmRvVZNyeNF8LF5EFD5JY4bmfnCsXWYW1ywqYl

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Boki Nis said:

Ako igra na poziciji krila ,a pretpostavljam da je zamena za Delea....onda mogu da pretpostavim....:rolleyes:

Kam ga taj ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...