Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Cinjenica je da je Toncev uspeo da kosoliduje klub i da vrati dugove,ali cinjenica je i da vec par godina tupkamo i sve vise zaostajemo za vodecim klubovima.

 

Ovaj transfer je skoro pa ponizavajuci,gde najboljeg igraca dajes direktnom konkurentu skoro pa dzabe!

 

Za Mitrovica i Delea mogli smo da uzmemo  ogromne pare da je neko radio u interesu kluba i da voli Radnicki.

 

Na zalost Toncev sve vise gleda samo njegove interese i talove,tako da mora da se nesto menja sto pre!

 

Postali smo klub tipa Radnik ,ma da nemam nista protiv njih ,cak sta vise volim taj klub ,ali mi moramo da budemo mnogo ,mnogo ozbiljniji klub.

 

Po meni ovo je kap koja je prelila casu!!!

  • +1 4
Link to comment

Ne znamo da li se valjaju neke pare ispod zita? Ja bas sumnjam da se prave dilovi ispod stola a samo deo se objavi kao visina transfera. Ne znam, nemam informacije ali me potezi uprave navode na takva razmisljanja. Niko nece sebi da puca u noge.

 

Dodao bih jos na gornju objavi da je dolaskom obecana reorganizacija skole sto je najbitnije po meni i temelj.

Kasnije se odustalo od te price, ne zvanicno ali visina ulaganja dovoljno govori.

 

Obecano je da cemo biti u vrhu i napad na titulu a tavorimo u zoni ispadanja i provlacimo se zbog tudjih rezultata.

 

Mislim da je Rastavac dobrim delom "kriv" za konsolidaciju kluba a Toncev jeste dodatno konsolidovao klub. I bez njega smo tavorili u Super ligu.

 

Bez Delea smo ostali bez pola tima. Ocekujem dva adekvatna pojacanja pa da timski nadomestimo njegov odlazak.

Ako Drina ne baca magiju bez ozbiljna dva pojacanja nece biti nista...

 

Link to comment
Posted (edited)
2 hours ago, onajodozgovidisve said:

Preblagi Jocić zamalo da uspe da ih opravda.

Ne vidim da je baš bio blag, naprotiv.

Edited by Constantin
Link to comment

Iz Ivicinog mandata prvih godina jedino mi je zao poraza od Flore, jer bi dvomec sa Ajntrahtom bio iskorak za klub, makar nas nakantali tad. Ovo posle je bas raspad, dobro je sto uopste jos postojimo. Zapravo dobar deo istorije je sam opstanak kluba bio visa matematika. 

Link to comment
20 minutes ago, Constantin said:

Ne zan gde je i šta radi Čumić ?

Zamisli njih trojica da dodju?

Eh kad ce i nama da svane? Ovi pogasise sva svetla.

Znao sam da je prica sa Deleom suvise lepa da bi potrajala i hladan tus je naravno proradio kao sto smo najavljivali i ocekivali i to u svakom pogledu i kroz transfer i kroz nivac.

Link to comment

Pretpostavljam da su se dogovorili oko Delea da Estoriji ne poklanjaju novac vec su veci deo peglali ispod stola a mozda je na pomolu i neki dogovor oko pozajmice ili igraca u suprotnom smeru? Ne znam samo nagadjam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...