Jump to content
IGNORED

Strana reprezentativna košarka


Hele

Recommended Posts

Matori ćaća. Niko mu nije javio da je Ant glavni igrač i da lopta treba da bude u njegovim rukama u završnici :sleep:

  • +1 1
Link to comment

Oprostili su Amerima korake od strane trojice igrača u pretposlednjem napadu. Baš zajebani Nemci. 

Link to comment
1 minute ago, ducca said:

Matori ćaća. Niko mu nije javio da je Ant glavni igrač i da lopta treba da bude u njegovim rukama u završnici :sleep:

 

Gluv je, ne vredi mu govoriti..

Link to comment

Fantastičan ugodjaj, bukvalno energija finala Olimpijade.

 

Nemci u egal utakmici sa 10% slabijim procentom šuta od Amera. 

  • +1 2
Link to comment

Sjajan mec, kao i protiv Juznog Sudana. Nemci potpuno ravnopravni, na kraju ih je Sruder prodao i ocajnih 13-1 za tri u cetvrtoj. Vecina su bili dobri sutevi, da su uboli koju svasta bi bilo. 

Jedino se mi protiv Amera nismo pokazali, nadam se popravnom. 

Link to comment

Pa mi prvi trebamo da in nacmemo na samom takmicenju, falila su nam tri vazna igraca na toj utakmici. Salu na stranu, sabrace se oni na samom turniru, previse je tu talenta ali trenutno igraju skroz neorganizovano.

Link to comment
35 minutes ago, steins said:

Ajde ako neko naleti na snimak utakmice USA Nemacka nek okači, ne mogu da nadjem :isuse:

može highlights?

 

 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, radisa said:

može highlights?

 

 

 

To sam odgledao - al sam sinoć uspeo da pustim sa onog linka gde je bio live stream a sad ne mogu .

Link to comment

Opet se potcenjuje Spanija. Ne bi me iznenadilo da iz drugog plana opet odu do samog finala ako im se otvori zreb. Ja mislim da ce biti prvi u svojoj grupi.

Edited by Micko8
Link to comment

ma nek ga duckaju, pored tolke baze i uslova opet vratili lorenca. da su smekeri pa da poginu sa nunjesom kao prvim plejem. sve najgore im zelim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...