Jump to content
IGNORED

Inflacija


Eleniko

Recommended Posts

najjače je što margarita /pelet, kačkavalj/ košta isto kao paprika /pelet, kačkavalj, šunka, pečurke/

Link to comment

Na pelet se greje..pelat ide na picu :) 

 

Cena ovoga je jedan savrsen kreten detektor..jal po gazdu jal po musterije. 

  • +1 1
Link to comment

pešačim svuda, posmatram oko sebe

 

ne pamtim da sam ikada igde video picu na parče koja bi mi izazvala želju da je probam

  • +1 2
Link to comment
51 minutes ago, Braća Strugacki said:

pešačim svuda, posmatram oko sebe

 

ne pamtim da sam ikada igde video picu na parče koja bi mi izazvala želju da je probam

 

 

One and only - srpska pica, prizemlje ispred ulaza u Banjichki trzni centar.

Link to comment
3 hours ago, Eleniko said:

zašto nemamo temu za krizna vremena

 

 

Ima malo niže tema Cene roba i usluga u Srbiji. 

Link to comment

Cene u Srbiji su sulude. Kupili neku sitnicu iz zamrzivača u Ludilu bez gledanja jer to inače kupujemo i tek na kasi videli da je cena dva puta veća nego u Nemačkoj. Ono najosnovnije tipa mleko je možda blago jeftinije, ali sve ostalo je da se usereš.

 

Mene sad zanima gde je kapitalizam i slobodno tržište koje bi trebalo da ispegla ovakve stvari. Ako na nečemu može mnogo bolje da se zaradi u Srbiji nego u Nemačkoj, zašto ne bi svi slali robu u Srbiju dok ne zasite tržište i obore cenu. 

Link to comment
1 minute ago, Venom said:

Cene u Srbiji su sulude. Kupili neku sitnicu iz zamrzivača u Ludilu bez gledanja jer to inače kupujemo i tek na kasi videli da je cena dva puta veća nego u Nemačkoj. Ono najosnovnije tipa mleko je možda blago jeftinije, ali sve ostalo je da se usereš.

 

Mene sad zanima gde je kapitalizam i slobodno tržište koje bi trebalo da ispegla ovakve stvari. Ako na nečemu može mnogo bolje da se zaradi u Srbiji nego u Nemačkoj, zašto ne bi svi slali robu u Srbiju dok ne zasite tržište i obore cenu. 

 

I hate to say this but ... to je zato shto ni nemash slobodno trzishte u Srbiji, samo kapitalizam.

Link to comment

@Venom zato sto bi ti neko polomio noge kad bi probao a da nisi uvezen ;) A oni koji su uvezeni namestaju cene zajedno. Bila je cak vest da su uhvatili prodavce sportske odece (Djak, Planeta i sl.) u dogovorima i nikom nista naravno :) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...