May 9, 20251 yr @Klara lament. isto pomislim na bujakinu ppp zaostavštinu, ostavi nas čovek sa gomilom tema, zvrji i soulful haus prazan. treba uvesti poslednju muzičku želju po uzoru na poslednji obrok zatvorenika osuđenih na smrtnu kaznu po američkim zatvorima, da se permabanovani oproste od foruma na prigodan način. kleta li je sudbina podforuma muzika. mračna trijada osobina, život stalno na ivici, poeni po poeni do konačnog brisanja. drug bujaka je bio ne samo klasičan ppp četnik, već i jako solidan na muzici. utabao mu je put onaj sa srcima na avataru na drimpop temi kao prokazani psiho-progonitelj. mi živimo u loopu, a ko je sanjar.
August 6, 2025Aug 6 neke nove oluje nastaju, stare juro trens vradzbine bacaju, omanji shlog koliko je ovo dobro - minuciozno pogadjanje u nerv dj sammy / dj encore estetike koje prevazilazi klasike jos jedna nesudjena studentska rejv himna do trena kada sns titanik konacno potone, yery pumpati se mora 💯 Edited August 6, 2025Aug 6 by palfoot
September 9, 2025Sep 9 još jednom moramo da zahvalimo gen-z koji ne posustaju da viviseciraju kasne 90e i rane 2000e kroz modernije tejkove, uz sav nasušni rizpekat za ovu zlatnu eruben hemsley je petljao po majčinoj kolekciji kaseta (fakat kul keva) i naleteo na ovaj belgo klasik, oduševljen onim sto je čuo je umešao prste da napravi svoj tejk, a rezultat je doličan i odličan
Create an account or sign in to comment