Jump to content
IGNORED

Driving advice to younger self


Tpojka

Recommended Posts

kada drzis propisno odstojanje tu je uvek majstor u zurbi sa pikaptrakom od 3 tone koji ce bez zmigavca da ti se uglavi pri tome ti jasno dajuci na znanje da ga zabole kurac ako te i potkaci

Link to comment
54 minutes ago, Roger Sanchez said:

odstojanje se drži proporcionalno s brzinom, elementary my dear Watson, dakle ne znam kakve to veze ima s gužvama u gradu. ne treba ti u koloni odstojanje, samo smjerna i promišljena noga na gasu

tako je, koliko km/h, toliko metara odstojanja... a ti proceni da li je tako u gradskim kolonama

Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

 

 

Naravoučenije: nemoj se kurčiti da voziš kola od 3+M€, like, ever (osim ako su tvoja).

Stara glupa izreka, ''auto je auto'' nevezano i od same cene kola. Skoro sam gledao Alvirovica i sta znaci u praksi voziti jak sportski auto, besplatna skola za sve koji misle da su bogovi za volanom.

Edited by Lancia
Link to comment
7 hours ago, Lancia said:

Skoro sam gledao Alvirovica i sta znaci u praksi voziti jak sportski auto, besplatna skola za sve koji misle da su bogovi za volanom.

 

Šta je vozio?

Link to comment
31 minutes ago, napadaj said:

 

Šta je vozio?

Maseratija, valjda je Alvirovic neko zesce mudo za celo balkansko podrucje.

 

 

  • +1 2
Link to comment
57 minutes ago, Lancia said:

valjda je Alvirovic neko zesce mudo

 

Pričao je Alvirović kod pokojnog Rašića da, ako se ne varam, ima neki sertifikat iz BMW i obučava ljude na M4 da voze malo jače mašine ma navaku 

 

Edit, Rašić ☹️

 

Kako je lik bio smarač, vikao dok priča, imao loše fore i opet mi sad knedla u grlu kad ga se setim, jebem te Srbijo

Edited by Desmond Bojčinski
Link to comment
Just now, Desmond Bojčinski said:

 

Pričao je Alvirović kod pokojnog Rašića da, ako se ne varam, ima neki sertifikat iz BMW i obučava ljude na M4 da voze malo jače mašine ma navaku 

Da, eto ima isto kod Maseratija. Da ne lupam, naveo je koliko kosta sat obuke na Navaku, jbg ko ima kintu za skup brz auto, to stvarno nije neki izdatak a imas da naucis svasta nesto pametno od koga.

Link to comment
9 hours ago, Lancia said:

Skoro sam gledao Alvirovica i sta znaci u praksi voziti jak sportski auto, besplatna skola za sve koji misle da su bogovi za volanom.

Baš iz gornjeg teksta:

 

It is not the fastest, most beautiful, or most valuable Ferrari in existence. But it offers one of the rawest, and thrilling driving experiences imaginable. The 471 horsepower from the 2.9-liter twin-turbo V-8 is fired directly to the rear wheels. Driver aids? Ha! The F40 doesn’t even have carpeting, so forget about any fancy electronic helpers to save you from your mistakes. What makes this car such a thrill is what makes it such a challenge for inexperienced drivers.

 

Bukvalno da ga voziš ko baba iz Nemačke, ali teško je odoleti sigurno. Zato i ne bi trebalo da ga svako vozi.

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment

Meni je Alvirović junior car. Kad se pojavio u SAT-u, to je izgledalo kao teški nepotizam, ali čovek je posle očeve smrti tu emisiju jako unapredio i ona je mnogo bolja nego dok je Mirko bio glavni.

 

 

Edited by napadaj
  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...