Jump to content
IGNORED

Sezona lova na nagrade 2024-te


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Patty Lee

    27

  • 3opge

    23

  • Lancia

    14

  • Midgeta

    12

Pa sam se ubio ili je slucajno pao 

 

E: msm ja sam tako skapirala, mozda gresim

Edited by Midgeta
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Sludge Factory said:

I ja naginjem tom stavu, ali nije ni bitno :D

 

Meni to nekako bio main takeaway, posebno jer kuca dodje kod nje na kraju, ja to dozivela kao potvrdu da ga nije ubila, mada ja nisam neki deep thinker, moguce da sam pojednostavila i propustila nesto :D

 

 

  • +1 1
Link to comment

kuca je ako se ne varam australijski ovčar a to je sumanuto inteligentna pasmina, ne sumnjam da bi umeli da zaštite onog koga vole.

Link to comment
10 minutes ago, Eleniko said:

el dobilo kuče neku nagradu

Dobilo u Kanu Palms Dog Award.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

kuca je ako se ne varam australijski ovčar a to je sumanuto inteligentna pasmina, ne sumnjam da bi umeli da zaštite onog koga vole.

kera je setao mali tako da nije bio u kuci. ali da jeste sigurno bi i on ucestvovao u raspravi i imali bi snimljen i taj dijalog i culi bi sta i on ima da kaze

mislim da bi ker rekao nesto ovako 
'doveo si nas ovde u zimu u vukojebinu i meni je ladno kad idem da pisam napolje uvek si bio smrad zato sam ti se ispovracao po tepihu  jebo te fifti sent' 

Edited by Blojler
  • Haha 6
Link to comment
50 minutes ago, Midgeta said:

Meni ok bio Anatomy of a fall, gledala sam sinoc, malo su u nekim momentina mnogo hteli, mnogo zapoceli pa prdnuli u cabar, ali sve u svemu mi se svidelo.

 

 

Sandra pokidala, kuca je car, advokat je isto odlican i lep covek :D

 

I nije ga ubila

 

 

sto bi ubila advokata pobogu...

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Ema Stoun 2 oskara???  Živote, lutalico!

Meni Ema Stoun izgelda kao ok osoba (uvek bila dobar djak, nauci scenario, ne kasni na snimanje, ne pravi skandale, reciklira, voli zivotinje & mir u svetu), ali mi je kao glumica potpuno bezizrazajna. Jednostavno, ne vidim nista ne njenom licu, ne emocije, nego nista.

 

Uloga u Poor Things je bila zahtevna i ona je sve uradila sta treba, jako se potrudila (mada kad vidim da je glumac/glumica jedan od producenata, strepnja mi postaje dublja od nade) i dobila Oskara.

 

Cini mi se da su atraktivnost, vizuelna upecatljivost i naglasena posebnost scenografije i kostima u ovom filmu pomogli glumcima, dok je Sandri Huler bilo mnogo teze da nam prikaze svoju junakinju.

 

Da li ce se za dvadeset, trideset godina pamtiti Emine uloge?

  • +1 3
Link to comment
19 minutes ago, Dada said:

 

Da li ce se za dvadeset, trideset godina pamtiti Emine uloge?

 

Nema šanse.

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...