Jump to content
IGNORED

Tenis za meraklij(k)e


Recommended Posts

Jbga, meni su ovakve sve iste. Za onu prvu sam na sekund pomislio da je Milica Dabovic. Uz malo skuplju sminku i sminkera i ja bih mogao da onako izgledam :lol:

Link to comment

Cibulkova, kad se sve sabere i oduzme i realno sagleda, i nije neka riba, ali brate zna da se namesti, namontira tako da deluje veoma poželjno i seksi. Obaška što je bije glas da je vrlo druželjubiva.

Link to comment

S obzirom na to koliko je zaradila para, boli je dupe (vrh dupe za onu konstituciju), moze da bude i osrednja riba.

 

Kad smo se vec dali u tekstualne poruke, tuzno mi malo sta Jankoviceva radi od sebe, vidi se da je drma neki kompleks.

Link to comment

What's wrong with (edit: +druželjubiv) kepec s vrh dupetom?? :o

 

A Mašenjka je zaslužila svako slovo ispišavanja drugarice Domin(ik)e po njoj[emoji14]

Nego šta je to bilo s Jankovićkom, nešto sveže? Vidim da se u nekom webloidu hvali novom frizurom i pramenovima :D

 

 

 

Sent from my SM-N910C

Edited by Max Morlock
Link to comment

'nači preživeo sam scileiharibde politike i društva a sad mi ovde dociraju što ne mogu smislit jednu wta-pišulju!

 

ja sam u stvari karikirao: uopšte ne držim do Marije Š, ja malecku (je l' ovo polit.correct?) ne podnosim odavno i to bar u meri u kojoj ne podnosim ni Hantuhovu. a zašto? pa zato što su na terenu (a evo i izvan terena) sitne provokatorke. ko je to dosad video-video, ko nije, ja mu svakako neću tragati za dokazima.

 

a ovo što se sad izjašnjavanje malecke po pitanju Marijinog dopinga/"dopinga" (birajte, amasavršenomeboliuvo )  najednom kuje u zvezde kao jedan nadasve uzvišen čin hrabrosti, dostojanstva i principijelnosti, e to mi je već vrh jer - po meni - nije to ništa drugo do šiljenje zečije patke nad ranjenim lavom pri čemu je procenjeno da lav neće ni preteći. i, da ne zaboravimo, dolazi u paketu sa poplavom instagram-fotki na kojima naša malecka pokazuje kako je - ah, napokon! - počela da istražuje svoje telo.

 

dakle, em sexy, em bez dlake na jeziku, pa internet ima da eksplodira jebotebog!

Edited by koksy
Link to comment
  • 2 months later...

elem, ana

 

ana je za mene ranije, kada je bila debeljuškasta, bila luče od teniserke, slatka do besvesti, obožavala sam da je gledam

seksepilna nije bila tada niti ikada

i ovo nije moje mišljenje, već muških iz mog okruženja, da ne bude zabune

 

ana je seksepilna koliko i daska, otprilike

 

e sad, kada je odrasla, dobila je nešto u glamuru i to kretanje među džetsetom joj baš dobro pristaje, ume da se ponaša, sve pet, samo da ne priča nešto ozbiljnije  :D

 

od seksepila i dalje ništa   :P

 

naravno, to ne znači da nije seksepilna bastiju i da nije ozbiljno zaljubljen u nju, 

njih dvoje deluju baš zaljubljeno i to je divno, želim im svu sreću

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...