Jump to content
IGNORED

Ruskinje /i poneki Rus ali retko/ - u Beogradu i Srpijici


Eleniko

Recommended Posts

3 hours ago, Milošica said:

Kakav hladan tuš poslednja tri posta :D

 

gluposti, prvo zašto bi pričao sa muškarcima - sem u baru kao i bilo gde - drugo i bitnije, devojke su super easy going sem ako se ne predstaviš kao totalno peđa gnjatić type debil i ostaneš u okvirima prirodne komunikacije. danas sam jednu devojku na ulici edukovao da ima psa grčke rase kokoni a da ona nije znala, pritom sam joj prišao bez ideje da je ruskinja.  

Link to comment
2 hours ago, Ras said:

@Caligulapitanje i za tebe. Da li na otežan način dolaziš do ruskih filmova, nakon što je izbio rat u Ukrajini?

 

Ne pratim rusku kinematografiju jer sam lenj - paradoksalno, jer Tarkovski ne za mene najveci filmski genije.

Link to comment
3 minutes ago, Caligula said:

 

Ne pratim rusku kinematografiju jer sam lenj - paradoksalno, jer Tarkovski ne za mene najveci filmski genije.

I Dostojevski je za tebe najveći pisac, ako se dobro sećam one večeri kad smo se oljuštili od alkohola a ti mi pričao o Miškinu.

  • Hvala 1
Link to comment
46 minutes ago, Milošica said:

I Dostojevski je za tebe najveći pisac, ako se dobro sećam one večeri kad smo se oljuštili od alkohola a ti mi pričao o Miškinu.

Takoe

 

Rusi su moja duhovna braca

 

A odmah za njima latinoamerikanci

  • +1 2
Link to comment

btw sad na ulici video ruskinju sa slobodnim sisama, znao sam da je ruskinja jos sa trideset metara. Dva rusa i ona - crna, mala, lepa, u beloj letnjoj haljini.

 

Koga interesuju ruske palacinke, otvoren je lokal na zemunskoj pijaci. Ne smem da svratim tamo, komiracu se od secera.

Link to comment
Just now, Caligula said:

btw sad na ulici video ruskinju sa slobodnim sisama, znao sam da je ruskinja jos sa trideset metara. Dva rusa i ona - crna, mala, lepa, u beloj letnjoj haljini.

 

Koga interesuju ruske palacinke, otvoren je lokal na zemunskoj pijaci. Ne smem da svratim tamo, komiracu se od secera.

Jel ovo neka šifra?

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Jel ovo neka šifra?

 

Tako pise na radnji bro. A tamo galete, debele palacinke, sirupi i razne nezdrave djakonije

 

 

Evo linak  https://www.google.com/search?client=firefox-b-m&sca_esv=68f81806ac2eb1bf&q=Ruske Palacinke&ludocid=17103560791677399675&ibp=gwp%3B0%2C7&lsig=AB86z5UbpLQl8AuUCPMguum8zMqZ&kgs=e9a1f9a3c2478f96&shndl=-1&shem=lrnolc%2Clsp%2Cssim&source=sh%2Fx%2Floc%2Fact%2Fm1%2F2

 

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
Just now, Caligula said:

 

Tako pise na radnji bro. A tamo galete, debele palacinke, sirupi i razne nezdrave djakonije

 

Znači, što bi rekli, za svakog po nešto

Link to comment
4 hours ago, April said:

@banecare1

 

Bane, koliko sami prosečni Rusi gledaju svoje režisere poput Zjaginceva, Sokurova ili Kire Kovalenko i da li postoje problemi u filmskoj distribuciji njihovih radova? 

 

no idea , ja sam otisao iz moskve pre 18 godina. cesto sam tamo, ali se nisam doticao te teme

  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, Eleniko said:

na zalasku provoda na pljesku kod krojača na bulevaru i dok smo izjedali vrhunsku gurmansku spazih s leđa devojku koja skromno čeka da joj se ispeče narudžbina. mogla bi biti šta god, nikakva upadljivost, standardna obična garderoba trenutka - gore neki tesni top, pa ove farmerke što sve žene nose

 

Iskusno, iskusno, prvi test su farmerke - tu nema laži, nema prevare. Sise su za balavce 

  • Wub 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

nisu ruskinje, verujem da mogu da prodju na ovoj temi i ukrajinke 

 

salju mi materijalne koji dokazuju da se revnosno spremaju uci u interakciju sa lokalcima

 

WechatIMG1989.jpg

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...