Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Izvinjavam se, malo sam bio van dešavanja u domaćem fudbalu, zbog čega je Kipar sada postao poželjna destinacija?

Link to comment
10 minutes ago, SmudgeYorkshire said:

Izvinjavam se, malo sam bio van dešavanja u domaćem fudbalu, zbog čega je Kipar sada postao poželjna destinacija?

rekao je predsednik tako

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, SmudgeYorkshire said:

Izvinjavam se, malo sam bio van dešavanja u domaćem fudbalu, zbog čega je Kipar sada postao poželjna destinacija?

 

imali smo valjda neki posao sa njima sa oruzjem, pa je u sklopu toga cela superliga morala na kipar po molbi predsednika. i tamo ce uglavnom superligasi da igraju izmedju sebe posto drugih nema.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, SmudgeYorkshire said:

Izvinjavam se, malo sam bio van dešavanja u domaćem fudbalu, zbog čega je Kipar sada postao poželjna destinacija?

 

4 minutes ago, Nikodije said:

 

imali smo valjda neki posao sa njima sa oruzjem, pa je u sklopu toga cela superliga morala na kipar po molbi predsednika. i tamo ce uglavnom superligasi da igraju izmedju sebe posto drugih nema.

 

Samo se vi pravite naivni, kao ne znate:

 

 

Link to comment
On 18. 1. 2024. at 17:35, Nikodije said:

 

imali smo valjda neki posao sa njima sa oruzjem, pa je u sklopu toga cela superliga morala na kipar po molbi predsednika. i tamo ce uglavnom superligasi da igraju izmedju sebe posto drugih nema.

A mi i Čarapani u Antaliji, zbog ev. Bryaktara ?

Link to comment

Partizan treba da osvoji.....od toga korist imaju svi. navijači Partizana da se raduju tituli posle toliko godina, navijači Zvezde da se raduju odlasku Terzića, koji je najavio ako ne osvoji titulu

 

dakle, korist bi osetilo barem 90% građana Srbije.....opšti interes

 

to sam vam rešio. dajte sledeće pitanje

Edited by Ted
  • +1 3
  • Haha 2
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
6 hours ago, Constantin said:

A mi i Čarapani u Antaliji, zbog ev. Bryaktara ?

 

I Novi Pazar. Za NP mogu da razumem zašto ne podleže preporukama državnog vrha, ali za Radnički i Napredak mi nije jasno.

Link to comment
4 hours ago, Ted said:

Partizan treba da osvoji.....od toga korist imaju svi. navijači Partizana da se raduju tituli posle toliko godina, navijači Zvezde da se raduju odlasku Terzića, koji je najavio ako ne osvoji titulu

 

dakle, korist bi osetilo barem 90% građana Srbije.....opšti interes

 

to sam vam rešio. dajte sledeće pitanje

 

20240119_023611.jpg.b62df5356fa1cdbeaf7db9ff549cf2f0.jpg

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...