Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

Drzavni sponzori, oprastanje dugova, revizija poreskih obaveza, MozzartBet kao sponzor Lige i vecine klubova, kladionice kao sponzori svih drugih klubova, placanje licence vecitima, gradjenje stadiona, pranje para... Terzic, Vucelic, Vazura, Toncev, Zbiljic, Terzic i Mrkela Junior, razni Dunjici, instant klubovi...

 

 

Sve znamo, sve smo pisali po sto  puta, cilj teme je da se o tome pise ovde, a ne na temama o klubovima.

 

Da pricamo o tome kulturno, bez provokacija, trolovanja, vredjanja, podmetanja, etiketiranja i sl.

Link to comment
21 minutes ago, Milosh76 said:

mogao bi da se prijavis za moda na fudbalu...pa da vidis kako je moguce :D 

 

ne mogu ja da budem mod. ja moram biti antisistemski element da bih mogao da živim. bez opasnosti od kazne nestaje uzbuđenje. kažnjavanje i kontrola drugih me ne pali :D

 

ne mogu da budem ni objektivan. neke ljude ne bih mogao nikada da kaznim. @Midgeta na primer. dama koja navija za Partizan. nema te sile kome bi me nagnala da je kaznim, pre bih se samokaznio. @harper takođe. sa njim se često slažem 120%, a opet me nekad nervira, odnosno ne on nego neki stavovi njegovi. ali sa njim volim da pričam i prepucavam se i nema teorije da ih ga kaznio za bilo šta. da ne nabrajam dalje. da ne pričam da mi je i kum ovde, međ navijačima Zvezde, a kum je svetinja

 

rđav sam kandidat za posao. pristrasan, subjektivan, kvarljiva roba, više volim da izmičem "pravdi" no da je delim ;)

Edited by Ted
Link to comment

Vučić peder u vrtlogu fudbala, košarke, badmintona, kosmičkih letova, baždarenja strujomera, šivenja&kukičenja, autotjuninga, autofagije (sa provokacijom i vređanjima)

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Kad je svojevremeno Slavko Šajber (jbmmusvekaoivučiću) oduzeo partizanu titulu i dodelio je zvezdi, sutradan je u sportskom žurnalu osvanuo najjači naslov ikada- Zvezda na partizanovom čelu! :D

A ono fakat je :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, ubibobi said:

85' da sport je u pitanju

86. I nije je dodelio Zvezdi nego je Partizan odbio da igra ponovljeno kolo. 
 

85 je Sarajevo bilo šampion

Link to comment

85/86'  I da, dodelio je titulu Zvezdi koja je igrala kup šampiona te godine a naknadno nakon sudskog procesa je vraćena partizanu koji je ostao kratak za taj kup šampiona

Screenshot_20230823_121157_Chrome.jpg

Link to comment

Cuveni Sud udruzenog rada ciji predsednik je u to vreme bio clan uprave Partizana.:laugh: Zajebana institucija. Kao da sad Sud za ljudska prava u Strazburu oduzme Realu titulu Lige Sampiona jer nemaju u timu nijednog pripadnika LBGTQ+ populacije. Koliko znam Vardar jos uvek racuna tu titulu kao svoju.

 

Ali ono sto se u celoj ovoj prici zanemaruje je da Vardar koji je imao prednost od samo sest bodova u odnosu na clanove Velike Cetvorke do kraja sledece sezone niko nije mogao da stigne. Sest bodova. Da danas Zvezda ili Partizan udju sa minusom od 6 bodova u sezonu izbrisali bi taj minus u cetiri-pet kola.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...