Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

Dakle kao i u 95% stvari u modernom svetu - nazalost - to se radi za pare. Neko pere lovu preko kladionica, neko preko zgrada/ nekretnina, zjbnji likovi droga/ prostitucije, banke berza itd itd itd.... a iza svega stoje neke sluzbe i centrale jer tako funkcionise Svet...

 

Dakle zbog para se to radi. Nisam ucestvovao u namestanju tekmi niti znam bilo koga ko jeste samo koristim zdravu logiku. Takodje sve je na nivou hipotetike tj nista ne tvrdim, samo kazem sta mislim. Posto si bezobrazan pominjes neke optuzbe a ja ovde opusteno pisem - napisacu i da sam se salio za Svetu i da mu se zahvaljujem npr na golu koji je dao Kelnu i kako je juce odigrao. Jer on je vrlo solidan igrac.

 

I tu cemo zakljuciti tu pricu jer necu vise zamarati ovaj cenjeni auditorijum svojim mislima na tu temu.

 

A i ima ozbiljnijih tema u Srbiji kao sto rekih trenutno...

Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Posto si bezobrazan pominjes neke optuzbe a ja ovde opusteno pisem

Nisam ja bezobrazan, nego ti po obicaju, pises budalastine i izmisljotine.

Prvo kazes da je vas kapiten namestio utakmicu, a sad se salis.

 

Dakle, izmisljas i pises gluposti, jer ne mozes da prihvatis da ste odigrali lose, a TSC dobro i da tu nema zavere, nego se prosto desi.

Zamisli, i porazi su deo sporta, cak i kad Partizan igra.

  • +1 1
Link to comment

Iskreno, jako sam osetljiv kada se pomene "nameštanje zbog kladionica". Posebno u srpskom fudbalu.

Kao, došlo iz 1 u 2, ahaaa, pa da, namestili

Limiti u kladionicama (pa i svestkim) su mizerni da bi se to isplatilo. Ljudi valjda misle možeš na utakmicu srpskog prvenstva da fljusneš 100.000 evra i kao kladionice "može brt".

Ili kao, "pa nije u jednoj kladionici, on uplati u 20 kladionica!" Yeah, right. Svaki sumnjiv bet, gde je uplaćen solidan novac na veliku kvotu, i to SINGL BET, se i tek kako proverava. I javlja drugim kaldionicama...a IT danas znate koliko je napredan. A da, proverava se i istorija naloga,da li je lik u minusu 300.000 evra, pa hajde, da mu povećaju limit, i veruju u realno odigran bet. A sad ti, kao...ne kladiš se, i hoćeš na meč srpske lige da staviš veće pare...ok

 

Inače, neretko se isplata stopira, a još češće account koji je to uplatio dobije pare nikad. Zamrznu se sredstva, a account obriše. Žali se Vučiću.

 

A bitna stavka je da svaki sumnjiv bet (u smislu da li je liga mala, ili prelaz, ili nalog koji nije u solidnom gubitku, ili koji retko igra i još masa stvari), ako se ispostavi kao dobitni, izaziva sumnju, i daje pravo kladionici da suspenduje account i ne isplati novac.

 

Malo bi trebalo da se čitaju terms&conditions kada se otvara nalog u velikoj kladionici.

 

To su ozbiljni biznisi, koje mali Mićko sa Balkana ne može da zajebe. Ni mnogo veći igrači od malog Mićka sa Balkana nisu uspeli.

 

Edited by Godfrey
  • +1 2
Link to comment

Vreme je da promenimo ime drzave u crvena petokraka.... ovako vise ne ide.

 

Zvezda je juce sama igrala derbi, o partizanu se ne pise, kao da je krcunovo cedo samo sebe popbedilo.

 

U najmanju ruku, kad vec nece da ponove izbore, mogli bi da ponove derbi, jer zvezda ne sme da stane.

 

 

https://nova.rs/sport/sport-ostalo/pismo-bola-navijaca-zvezde/

 

 

Edited by WTID
  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
42 minutes ago, mozzer said:

Sve je kako ti kazes. Mnogo si pametan i kul.

 

Ajd Cao

bitno da si se ti iskukao na nepravdu i namestanje sopstvenih igraca u utakmici protiv Mladosti GAK i TSC, a posle rekao da se salis.

 

Ili je sala ili budalastina.... ajd nek bude da imas samo uzasan smisao za humor...

 

pozdrav

Link to comment
2 hours ago, WTID said:

Vreme je da promenimo ime drzave u crvena petokraka.... ovako vise ne ide.

 

Zvezda je juce sama igrala derbi, o partizanu se ne pise, kao da je krcunovo cedo samo sebe popbedilo.

 

U najmanju ruku, kad vec nece da ponove izbore, mogli bi da ponove derbi, jer zvezda ne sme da stane.

 

 

https://nova.rs/sport/sport-ostalo/pismo-bola-navijaca-zvezde/

 

 

 

Ovaj je bas tesko podneo.  Srecan sam zbog toga

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, WTID said:

Razumem i da ne znas,  komunisti vas nacuili  da postoje samo blizanci.

 

Da si ti meni ziv  i zdrav sa petokrakom na celu i belom tehnikom u prikolici.


Ah, da,  ti si “romantičar”, zaboravio sam, praštaj ako možeš. 
 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...