Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

7 minutes ago, WTID said:

Cestitam Zvezdi jos 4 titule  u naredne 4 sezone.

 

 

i mi vama cestitamo na jos 80+ m eura u naredne 4 godine u kosarci..

 

lm, kakva li su to splitovi u glavama gtr ostoyinuh glodara, to je za izucevanje..

 

ne smeta im sns kkp u koji je do sada grunutu preko 60m za tri godine, ali im smeta sns fkp koji nece biti prvi u fudbalu, a pri tom cak ni ne mogu da ospore da ni tu nisu dobili veliku pomoc od vucica..

da vas vucic sabotira u fudbalu, ne bi vam dao 3m za licnecu za evropu, ne bi vam preko fss(organizacija pod kojom se igra prvenstvo srbije) uplatio jos 2m eura samo zato sto je trener fkp zakukao kako igraci nemaju za mleko..

sta kao u drugim klubovima su plate redovno? sto fss ne podeli iste uplate i radnickom, javoru itd?

pri tom ni strance uopste nemate lose kakve ste do sada imali.. 

tako da ako nekog treba da krivite za sabotazu u fudbalu, to su sami igraci fkp-a..

a ako vas igraci sopstvenog kluba sabotiraju, onda o cemu mi pricamo?!

tako da, obratite se onda njima, umesto sto se po navici napadaju papa, vatikan, nasa, crno plemstvo, cern i tome slicno..:fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
54 minutes ago, Shaq said:

i mi vama cestitamo na jos 80+ m eura u naredne 4 godine u kosarci..

 

lm, kakva li su to splitovi u glavama gtr ostoyinuh glodara, to je za izucevanje..

 

ne smeta im sns kkp u koji je do sada grunutu preko 60m za tri godine, ali im smeta sns fkp koji nece biti prvi u fudbalu, a pri tom cak ni ne mogu da ospore da ni tu nisu dobili veliku pomoc od vucica..

da vas vucic sabotira u fudbalu, ne bi vam dao 3m za licnecu za evropu, ne bi vam preko fss(organizacija pod kojom se igra prvenstvo srbije) uplatio jos 2m eura samo zato sto je trener fkp zakukao kako igraci nemaju za mleko..

sta kao u drugim klubovima su plate redovno? sto fss ne podeli iste uplate i radnickom, javoru itd?

pri tom ni strance uopste nemate lose kakve ste do sada imali.. 

tako da ako nekog treba da krivite za sabotazu u fudbalu, to su sami igraci fkp-a..

a ako vas igraci sopstvenog kluba sabotiraju, onda o cemu mi pricamo?!

tako da, obratite se onda njima, umesto sto se po navici napadaju papa, vatikan, nasa, crno plemstvo, cern i tome slicno..:fantom:

 

Da ima toliko Misko bi bio prvi u ABA ligi sa Megom, ali ja nemam nista protiv sto je moj OKK filijala Mege.

 

I smeta mi sto je olos ponovo dosao u OFK pa opet najveci beogradski klkub mora da trpi ponizenje.

Edited by WTID
  • +1 2
Link to comment

Partizanovci su sa istoka pozivali navijače Crvene zvezde da im se pridruže u uvredama protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali to se nije dogodilo.

 

 

🤐

  • Tužno 2
Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Partizanovci su sa istoka pozivali navijače Crvene zvezde da im se pridruže u uvredama protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali to se nije dogodilo.

 

 

🤐

 

Zaprepasten sam :cry:

 

Pa sta im bi ?

Link to comment
23 minutes ago, napadaj said:

Partizanovci su sa istoka pozivali navijače Crvene zvezde da im se pridruže u uvredama protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali to se nije dogodilo.

 

 

🤐

Ostadoše ljudi bez posla ako se to desi, tek što su ispekli neimarski zanat. Plus može da proradi palica ili nož, vole narod našeg preCednika.

  • +1 1
Link to comment

Da li je PFC u 4 tekme koje su prethodile derbiju prosuo 8 bodova?

Da li je to znatno popravilo raspoloženje u srbciganiji pred izbore?

Da li su ostaci gardista, Rodić i katai želeli da se osvete treneru što im je rasterao drugare letos i ovog drugih klupirao 

Edited by gone fishing
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

Partizanovci su sa istoka pozivali navijače Crvene zvezde da im se pridruže u uvredama protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali to se nije dogodilo.

 

 

🤐

 

Hoce bas Ultra kop i oni koji drze ovu vlast da  skandiraju protiv ove vlasti.

 

Pa oni ini na meceve reprezentacije ne dolaze a lazu nas kako su "stub srpstva".

  • +1 4
Link to comment
4 hours ago, gone fishing said:

Da li je PFC u 4 tekme koje su prethodile derbiju prosuo 8 bodova?

Da li je to znatno popravilo raspoloženje u srbciganiji pred izbore?

Da li su ostaci gardista, Rodić i katai želeli da se osvete treneru što im je rasterao drugare letos i ovog drugih klupirao 

Ovo je i moje vidjenje.

 

Ipak, iako niko ne moze da me ubedi da utakmice sa TSC-om i Mladosti GAK (prosle godine) nisu namestene (i jos neke), a iz postovanja za forum i jer sam rekao da nema sanse da bude 1 juce - necu vise pominjati namestanje i zatvaranje. Partizan svakako ne znam kako bi sa ovakvim timom i pokusao neku Ligu Evrope a kamoli LS - Konferens moze sa nekoliko pojacanja. Nije mnogo drugacije ni za Zvezdu, bas se raspao ovaj tim mada deluje da su izbusili trenera mnogo je ovo skupa ekipa da ovoliko lose igra....

 

Ima dosta ozbiljnijih tema trenutno i bice bolje jer Nema polako

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, mozzer said:

niko ne moze da me ubedi da utakmice sa TSC-om i Mladosti GAK (prosle godine) nisu namestene

Duljaj prodao ili igraci (koji?) ili su TSC i Mladost GAK platili sudije ili je sudija izmislio neki penal za njih? Kako FK Partizan prodaje utakmice, bas me zanimaju detalji!

Edited by Milosh76
Link to comment
56 minutes ago, Milosh76 said:

Duljaj prodao ili igraci (koji?) ili su TSC i Mladost GAK platili sudije ili je sudija izmislio neki penal za njih? Kako FK Partizan prodaje utakmice, bas me zanimaju detalji!

Ok. Ljudi, kao i za razne druge stvari, ili veruju ili ne veruju nesto, pa tako je i sa namestanjem. Ja imajuci u vidu sve sto sam video i iskusio u zivotu - verujem. Ja verujem da je Brexit namesten/ isforsiran a kamoli Partizan-TSC. Utakmice uvek namestaju stoperi i po potrebi bek/ golman. Trener/ Uprava moze a ne mora da zna. Ako me pitas za utakmicu Partizan-TSC mislim - to je moje misljenje - da su namestili Sveta Markovic i jos par igraca odbrane uz znanje trenera i Uprave. Tipicna namestaljka je Partizan-Petah Tikva. Partizan-Fejenord (isti rez) naravno nije namestena tekma, pokidali su nas.

Poslednji put to pominjem ovde, rekao sam da necu vise pominjati namestanje jer neka bude fudbal u prvom planu.

 

Poz svima

Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

da su namestili Sveta Markovic i jos par igraca odbrane uz znanje trenera i Uprave

Znaci neko je naredio kapitenu i jos par igraca da prime 4 gola, obrukaju se i to sve uz saglasnost trenera i Uprave?

 

Zar nije bilo jednostavnije da napravi Sveta kapiten debilni penal i zakasni za ofsajd (ko je pomislio na Rodica?) i tako "resi" problem, umesto sto mu se ekipa bruka i prima 4 gola i ne moze da predje centar?

 

A zasto su to uradili? Ko im je naredio? Igrali kladionicu?

 

To su ozbiljne optuzbe, pa da ne budu na nivou Informera i Kurira, daj neki hint odakle ti ta ideja?

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...