Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

6 minutes ago, mozzer said:

Ma sve ok, ja zaista mislim da je celo nase prvenstvo potpuno namesteno, i kapiram da to moze da nervira ljude koji ne misle isto 

 

Meni je bukvalbo smesno ovo sto se desava u FKP poslednje 2 god - mislim nije smesno kada se uporedi sa stanjem u drzavi ali ako se gleda izolovano uzasno je smesno. I jadno naravno. Naravno ne samo u fkp nego ceo nas fudbal. Ali to tako sada mora i bice tako i to je to.

 

Sve kul.

 

ne kapiram zasto te to toliko pogadja, blizanci su krave muzare za krimose i kante za napucavanje u evropi. 

ja sam ubedjen da je situacija u zvezdi daleko losija nego kod vas, i da ce kad i ako dodje nova uprava biti konstatovano da je iz kluba izvuceno desetine (stotine?) miliona evra te da je dug narastao na trocifren iznos u evrima. slicno kao i sa vama pre 15-20 godina.

 

@Milosh76

 

poredjenje sa @mozzer je kompliment, on je jedan veliki car. :)

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Sta je tacno namesteno? Vasih 15 vezanih utakmica ili to sto vam je pala forma pa ste poceli da gubite bodove? Ili to sto imate losiji tim nego prosle godine? Ili sta?

Celo prvenstvo - kao i proslo je izrezirano (dakle da i one utakmice u kojima su svirani penali FKP itd). Kao i slabljenje tima Partizana. Kao i slabljenje timova TSC i Cukarickog iako igraju Evropu. Kao i neverovatna uzasna kradja koja se desava u FKCZ kao i u svakom drugom drustveno-drzavnom preduzecu u kome ima casha. Itd itd itd... - jer ZBOG TOGA - KRADJE LOVE - se sve ovo i odigrava.... 

 

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

ne kapiram zasto te to toliko pogadja, blizanci su krave muzare za krimose i kante za napucavanje u evropi. 

ja sam ubedjen da je situacija u zvezdi daleko losija nego kod vas, i da ce kad i ako dodje nova uprava biti konstatovano da je iz kluba izvuceno desetine (stotine?) miliona evra te da je dug narastao na trocifren iznos u evrima. slicno kao i sa vama pre 15-20 godina.

 

@Milosh76

 

poredjenje sa @mozzer je kompliment, on je jedan veliki car. :)

Nemam sta da dodam. Osim poslednje recencice to bih izostavio :)

  • Wub 1
Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

Celo prvenstvo - kao i proslo je izrezirano (dakle da i one utakmice u kojima su svirani penali FKP itd). Kao i slabljenje tima Partizana. Kao i slabljenje timova TSC i Cukarickog iako igraju Evropu. Kao i neverovatna uzasna kradja koja se desava u FKCZ kao i u svakom drugom drustveno-drzavnom preduzecu u kome ima casha. Itd itd itd... - jer ZBOG TOGA - KRADJE LOVE - se sve ovo i odigrava.... 

 

 

A krađa se dešava i apostrofira samo kad Partizan gubi? Hoće to.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, booyaka said:

A krađa se dešava i apostrofira samo kad Partizan gubi? Hoće to.

Ne citas sta pisem. Ali nema veze. 

 

I za vreme Toleta je navlaceno za FKP. Pa to je bar jasno. Ovo sto Nenad pise - a izvlacene pare iz tog istog Partizana. Sada se situacija obrnula. I isto se izvlace pare iz Zvezde (i iz svih drugih klubova kad god se moze i iz gradnje stadiona i iz FSS-a i iz....) - samo je meni licno - to je samo moje misljenje - mnogo spektakularniji i smesniji obim namestaljki i svega sto se desava u nasoj Ligi. Mozda zato sto je dosta veca lova nego onda. Kao i u drugim sferama drustva danas u Srbiji. Ali to je samo moje misljenje.

 

Buduci da mi je bzvz da pisem redovno dok je ova vlast - to otvoreno pisem- samo ponekad pokusam da se nasalim i to je sve.

 

Ranije sam bio mnogo ostrasceniji sada sam manje, barem mislim. Ako ste vi - mislim na navijace Zvezde - zadovoljni sa nastupima Zvezde u Evropi i na sta lici Klub ok.

Ja navijam za Partizan i ovo na sta lici taj Klub je zaista u isto vreme kimicno i kriminalno. Svi su za zatvor. I to je direktni proizvod ove Vlasti. Ali opet, kao i pola drzave. I to je to. Tako mora da bude. Sve kul. Dok/ Ako/ Kada se nesto promeni

 

Poz Svima

Edited by mozzer
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, mozzer said:

Ako ste vi - mislim na navijace Zvezde - zadovoljni sa nastupima Zvezde u Evropi i na sta lici Klub ok.

Verovatno ne postoji nijedan navijac Zvezde na PPP da je zadovoljan stanjem u klubu.

  • +1 3
Link to comment

A inace sto se tice Partizana i ovoga sto Duljaj izjavljuje evo jos jedna malo sala malo realna propozicija - evo somica EURA po tekmi i ici cu na svaku tekmu. Eto dobice sigurnog navijaca za samo SOMA JURA po tekmi. Mislim da sam dobro odmerio. Ako neko iz FKP cita i ponuda je ok neka posalje PM... ili javite tamo Duljaju ako mu treba vetar u ledja... 

 

Poz!

Link to comment
On 10. 12. 2023. at 22:40, ficfiric said:

 

Car. Nisam nikad cuo losu rec o njemu.

 

Sto se tice Delaca i Serifa, ovo mi je veci utisak vezan za tu tekmu https://www.telegraf.rs/sport/810728-respekt-majstore-hrvatski-golman-donirao-6-000-evra-za-bolesnog-navijaca-vojvodine

 

Branio je super protiv Burse, sasvim dovoljno. Kada bi gifovi mogli da se uramljuju i kace po zidovima, ja bih uramio ono kad se krsti i klanja nakon 0:3 u Bursi 

Tu donaciju sam i zaboravio. Bog otac.

 

Sad sam pogledao, ukupno je branio samo deset utakmica, bio u klubu samo polu sezonu...10+ godina kasnije ljudi ga se i dalje sećaju.

Ostavio je trag ćovek.

  • +1 1
Link to comment

Ali Bibras Natho nastavlja da me fascinira svojim ponašanjem, kako na terenu tako i van njega. Uklopio se, ponaša se kao domaći džiber (Filip Stojković npr) već 4 godine. Ne postoji niti jedna sudska odluka koju on neće prokomentarisati, ajde da se radi o nekom napaljenku od 20-ak godina već o zrelom i prekaljenom internacionalcu od 35 godina. Naravno, opet je pokraden. Možda da on ude pištalju u ruke, a da okači kopačke o klin.

  • +1 2
  • Haha 2
  • -1 2
Link to comment
10 hours ago, Nevernik said:

Tu donaciju sam i zaboravio. Bog otac.

 

Sad sam pogledao, ukupno je branio samo deset utakmica, bio u klubu samo polu sezonu...10+ godina kasnije ljudi ga se i dalje sećaju.

Ostavio je trag ćovek.

 

 

E da, secam se kad je Vosa igrala finale kupa (jedno od onih gde je ispusila), Delac je tad branio u Sarajevu i stigao je taj dan da skokne do bg-a da navija za Vosu.

 

Link to comment
23 hours ago, booyaka said:

A krađa se dešava i apostrofira samo kad Partizan gubi? Hoće to.

Ili kad namjerno izgube, ima i ta teorija... Da je sve posteno, ne bi izgubili utakmicu u ovom vijeku. :D

  • +1 1
Link to comment

ajd ne lupetajte, leba vam.....ne znam kako vam ne dosadi

 

sad je i Natho džiber

 

Partizan je ojađen klub koji se kreće po tankoj ivici, održava po inerciji. uprava faktički ne postoji, finansijsko stanje nikome nije poznato. zapravo je prototip kako klub ne bi smeo nikako da izgeda, ni pod tačkom razno, ako je masno i debelo podržavan i guran od raznih vansportskih struktura

 

naravno, Partizan je sad meta i lešinara, poput nekih ovde, koji vole da se izdrkavaju i šilje patku nad tuđom nesrećom. verovatno izrevoltirani činjenicom da se taj i takav Partizan veći deo proleća, protivno svakoj logici, nalazio na tabeli ispred njihovog omiljenog kluba. iako im je, barem hiljadu puta od početka sezone ukazano (od strane navijača Partizana), da Partizan ne može da osvoji titulu zato što nema dovoljno kvaliteta i širine da izdrži trku i zato što je stabilan poput teniske loptice koja stoji na vrh igle

 

sada, kada stvari dolaze na svoje, a svakom sa tri grama mozga je bilo jasno da je samo pitanje tenutka kada će to da se dogodi, mnogi "heroji" su se ovde raspištoljili

 

 

Edited by Ted
  • +1 7
  • Hvala 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...