Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

Milose samo da javim - a cini mi se da si ti i Moderator sto mi je komicno - dokle brate ces na SVAKI moj post stavljati onaj smajli a i ne procitas post - a nikada ne komentarises naravno -  smesno je brate nismo deca... ajd uzdravlje

 

Inace Cestitam Titulu Mezimici, valja se pred Izbore!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, mozzer said:

Milose samo da javim - a cini mi se da si ti i Moderator sto mi je komicno - dokle brate ces na SVAKI moj post stavljati onaj smajli a i ne procitas post - a nikada ne komentarises naravno -  smesno je brate nismo deca... ajd uzdravlje

 

Inace Cestitam Titulu Mezimici, valja se pred Izbore!

Nisam moderator niti mi je iko nudio niti bih to ikada prihvatio.

Drugo, jedino komicno i besmisleno su tvoja kukumavcenja i besmislice koje pises o zaverama, kradjama i slicno.

I trece, na vasem topicu ne pisem, jer postoji jedan ili eventualno dva coveka koji normalno komuniciraju.

 

P.S. nije na SVAKI post, nego samo kad pises  nebuloze

Edited by Milosh76
  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, mozzer said:

Inace Cestitam Titulu Mezimici, valja se pred Izbore!

Primer budalastine i gluposti... A emotikon nisi dobio jer ti to bas smeta.

Pozdrav

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Nisam moderator niti mi je iko nudio niti bih to ikada prihvatio.

Drugo, jedino komicno i besmisleno su tvoja kukumavcenja i besmislice koje pises o zaverama, kradjama i slicno.

I trece, na vasem topicu ne pisem, jer postoji jedan ili eventualno dva coveka koji normalno komuniciraju.

 

P.S. nije na SVAKI post, nego samo kad pises  nebuloze

Sve kul svako ima pravo da stavi emotikom koji misli da treba pa tako i ti

 

Isto kao i glasanje

 

Sve kul

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Primer budalastine i gluposti... A emotikon nisi dobio jer ti to bas smeta.

Pozdrav

Sve kul ja ionako ne pisem vise redovno..... tj pisem kako mislim da ova nasa liga zasluzuje

Link to comment
16 minutes ago, mozzer said:

Milose samo da javim - a cini mi se da si ti i Moderator sto mi je komicno - dokle brate ces na SVAKI moj post stavljati onaj smajli a i ne procitas post - a nikada ne komentarises naravno -  smesno je brate nismo deca... ajd uzdravlje

 

Inace Cestitam Titulu Mezimici, valja se pred Izbore!

 

nemoj zezatii, ne smeje se milos samo tebi, koliko sam mogao da ispratim.

 

ako malo razmislis, videces da je tvoj i milosev nastup vrlo slican, samo ste sa suprotnih strana. da slucajno navijate za isti klub, bili bi bff. :)

 

edit

obrisao rl aluziju, nisam ni skontao.

Edited by nenad
Link to comment
6 minutes ago, nenad said:

 

nemoj zezatii, ne smeje se milos samo tebi, koliko sam mogao da ispratim.

 

ako malo razmislis, videces da je tvoj i milosev nastup vrlo slican, samo ste sa suprotnih strana. da slucajno navijate za isti klub, bili bi bff. :)

 

edit

obrisao rl aluziju, nisam ni skontao.

Ma sve ok, ja zaista mislim da je celo nase prvenstvo potpuno namesteno, i kapiram da to moze da nervira ljude koji ne misle isto 

 

Meni je bukvalbo smesno ovo sto se desava u FKP poslednje 2 god - mislim nije smesno kada se uporedi sa stanjem u drzavi ali ako se gleda izolovano uzasno je smesno. I jadno naravno. Naravno ne samo u fkp nego ceo nas fudbal. Ali to tako sada mora i bice tako i to je to.

 

Sve kul.

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, mozzer said:

Sve kul ja ionako ne pisem vise redovno..... tj pisem kako mislim da ova nasa liga zasluzuje

 

Meni samo smeta sto je svaka pobeda cool, svaki penal postoji, porazi su katastrofa, liga je namestena kad krene losija forma.

 

Da li je realno da vam je forma u padu, da ste imali 2-3 preokreta u poslednjim minutima, da ste se grcevito branili protiv Novog Pazara... Prosto je forma u padu, nema zavere, nema veze sa pustanjima, namestaljkama, naredjenjem da neka utakmica mora ds se izgubu...jer dolaze izbori koji nista sustinski promeniti nece.

 

8 minutes ago, nenad said:

 

nemoj zezatii, ne smeje se milos samo tebi, koliko sam mogao da ispratim.

 

ako malo razmislis, videces da je tvoj i milosev nastup vrlo slican, samo ste sa suprotnih strana. da slucajno navijate za isti klub, bili bi bff. :)

 

edit

obrisao rl aluziju, nisam ni skontao.

Ovo no blizu nije istina, recimo ne kukam na zavere, sudije, penale i sl. Niti krivim visu silu za poraze i lose igre Zvezde.

Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

ja zaista mislim da je celo nase prvenstvo potpuno namesteno, i kapiram da to moze da nervira ljude koji ne misle isto

Sta je tacno namesteno? Vasih 15 vezanih utakmica ili to sto vam je pala forma pa ste poceli da gubite bodove? Ili to sto imate losiji tim nego prosle godine? Ili sta?

Link to comment
14 minutes ago, WTID said:

On je to rekao pocetkom novembra a neki od nas su u sali to govorilii ranije (do izbora jer se nije znao datum).

 

"Partizan će biti prvi do 17. decembra, a onda Zvezda..."
 

Kad vec citiras nekog, nemoj siriti ocigledne lazi.

 

Partizan će da bude prvi do kraja jesenjeg dela sezone, a na proleće neka mu je Bog u pomoći. Zvezda će da bude šampion - poručio je fudbalski analitiačar.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...