Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

5 minutes ago, bradilko said:

 

ne smeta coki smeta vucic jer cokija ne bi ni bilo bez vucica.

 

 

 

Koliko je ovo samo netačno brt. Čović će ispratiti i Vučića i onog posle njega, a itekako je postojao mnogo pre Vučića.

  • +1 5
Link to comment

To što trener ima prljavog igrača i što ne osudi Smajlijevo skandiranje ne znači da je nenormalan, već nedoslednost u razmišljanju da bi baš sve trebalo biti med i mleko kako Željko nekad predstavlja u javnosti.

 

I takav je XY puta bolji od onoga kakvim ga predstavljaš. Čuj "nenormalan". Još ga stavljaš u isti koš sa gote nabrojanima, pa onda neko pominjanje da ipak ima kredit...

 

Svi smo skloni lažnom moralisanju pa i Željko, i uvek će nam više zasmetati prljavost drugog igrača, selektivni smo i oko suđenja, to je u navijačkoj prirodi. "Nenormalan" je on što je došao ovde da se piše o njemu da je "bedan", "nenormalan"...

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Koliko je ovo samo netačno brt. Čović će ispratiti i Vučića i onog posle njega, a itekako je postojao mnogo pre Vučića.

postojao jeste ali imao je padove i uspone.

pa znamo da je postojao jos kao gradonacelnik bgda i predsednik saveza.

no dans je nedodirljiv kao mozda jedino prvih par godina 90-ih.

ima misiju evo 10 gofina.

da bude bolji od partizana. kk partizana

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

To što trener ima prljavog igrača i što ne osudi Smajlijevo skandiranje ne znači da je nenormalan, već nedoslednost u razmišljanju da bi baš sve trebalo biti med i mleko kako Željko nekad predstavlja u javnosti.

 

I takav je XY puta bolji od onoga kakvim ga predstavljaš. Čuj "nenormalan".

 

Svi smo skloni lažnom moralisanju pa i Željko, i uvek će nam više zasmetati prljavost drugog igrača, selektivni smo i oko suđenja, to je u navijačkoj prirodi. "Nenormalan" je on što je došao ovde da se piše o njemu da je "bedan", "nenormalan"...

Svi smo mi po malo Željko.

Link to comment
45 minutes ago, bradilko said:

dobro.

daj onda rvoju verziju dominacije crvene zvezde u fk i kk.

lica sa poternica kao  tvorzan ili covic stari sportski radnik za koga znamo cime se bavi ali nemamo tuzilastvo koje bi reagovalo.

 

E da je samo fk/kk nego i ok/rk a bogami i vk iako nisu znali ni da plivaju dok nije došao picousti :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Žoc i Dulo bednici i nenormalni, a Vrabac i Jaramaz gotivci i kul likovi. To smo već imali u više repeticija, dajte nešto novo.

 

Btw, ispravite me ako grešim, ali ne deluje mi da sam nekad pročitao za Deju Radonjića da neko piše slične bedastoće? :nobles:

Link to comment
7 minutes ago, villiem said:

Jel postoji neki opipljiv dokaz da je Vucic bio na Marakani nekad, pre nego je postao politicar?

postoji, vrlo

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Žoc i Dulo bednici i nenormalni, a Vrabac i Jaramaz gotivci i kul likovi. To smo već imali u više repeticija, dajte nešto novo.

 

Btw, ispravite me ako grešim, ali ne deluje mi da sam nekad pročitao za Deju Radonjića da neko piše slične bedastoće? :nobles:

 

Ili recimo reditelja Gorana Markovića. 

Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

To što trener ima prljavog igrača i što ne osudi Smajlijevo skandiranje ne znači da je nenormalan, već nedoslednost u razmišljanju da bi baš sve trebalo biti med i mleko kako Željko nekad predstavlja u javnosti.

 

I takav je XY puta bolji od onoga kakvim ga predstavljaš. Čuj "nenormalan". Još ga stavljaš u isti koš sa gote nabrojanima, pa onda neko pominjanje da ipak ima kredit...

 

Svi smo skloni lažnom moralisanju pa i Željko, i uvek će nam više zasmetati prljavost drugog igrača, selektivni smo i oko suđenja, to je u navijačkoj prirodi. "Nenormalan" je on što je došao ovde da se piše o njemu da je "bedan", "nenormalan"...

Da li bi ti licno Ledeja iskljucio na godinu dana iz kosarke zbog svih ovih povreda koje je izazvao? Ili makar iskljucio JEDNOM sa utakmice?\

 

 

I za Obradovica sam vec objasnio...kad ocekujes nesto od coveka, vise se razocaras i naravno da si prema njemu kriticniji. Za ekipu Covic- Ostoja-Terzic-Vazura-Vujosevic-... znas da su govna bili i ostali i bice dok su zivi, a za nekog kao sto je Obradovic, ocekujes vise od toga, makar da se ponekad ogradi od govana oko sebe.

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Žoc i Dulo bednici i nenormalni, a Vrabac i Jaramaz gotivci i kul likovi. To smo već imali u više repeticija, dajte nešto novo.

 

Btw, ispravite me ako grešim, ali ne deluje mi da sam nekad pročitao za Deju Radonjića da neko piše slične bedastoće? :nobles:

 

Pa bednici idu samo u Partizan. U Zvezdi samo gospoda..

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Da li bi ti licno Ledeja iskljucio na godinu dana iz kosarke zbog svih ovih povreda koje je izazvao? Ili makar iskljucio JEDNOM sa utakmice?\

Ne bih. Dobar igrač, treba nam. 

 

Ali sudija jeste trebalo protiv Olimpije.

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

OK ime moje... uzivaj u kosarci...evo ni Mirotic nece verovatno igrati protiv vas... muci ga ahilova tetiva...bolje..Ledej bi mu polomio rebra ili makar pokidao ligamente kolena... slucajno, naravno... Ili oko iskopao...probao par puta...mozda mu uspe neki sledeci put. Sudije dozvoljavaju... sto da ne proba...

Edited by Milosh76
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Pa jeste lomio rebra i kidao ligamente protivnicima, kao i probao da iskopa oci, slucajno naravno.,... to sto si ti zaslepljen pa ne vidis ocigledno...nije moj problem...

 

 

  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...