Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

@Eleniko ti si nas.

tebi se samo cini da si zvezdas. 

ima da te prokrijumcarimo na kk partizanove evroligaske spektakle  koji su u rangu pink floyd, zan misel zar i sl.

dobices song book i da pevas himnu i sve ostalo po redu voznje.

sredice ti neki odavde i selfie sa zocom i ostojom a ti ih vodi u neki koreansko- pakistanski restoran iz zahvalnosti.

ostaj mi zdravo i proci ce i ta dva dana bana.

 

  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment

još gore, nekima ni Čović nije smetao dok su mu igrali  Erceg i Miloje, i dok su osvajali po neki kup i nebitnu aba ligu. tek kad je uzeo Partizanovu EL igračku onda su naučili i kako mu se zove žena

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Vi ste se raspali mi smo se podigli...tocak srece se okrenuo u odnosu na doba kad je Tole postenjacina vladao i krao za vas.

 

Nista neuobicajno. Ja cak mislim da cete vi sledece sezone uzeti titulu, jer ce "neko" uloziti velike pare u vas, za promenu, a Zvezda nece imati toliko prihoda od UEFA, pa ce logicno imati i losiji tim.

 

Napisacu jedno milioniti put... ne mozes vise kritikovati Covica i Terzica od mene...ti ih mrzis iz dna duse, patoloski, a ja mislim da su oni ZLO za FK i KK CZ i sport.

 

S tim sto ja isto to mislim i za Ostoju,. Vazuru, cak i za prepostenog OBradovica, samo sto on ima bas mnogo kredita kod mene iako je povremeno gluv na psovanje Zvezdinih i ostalih igraca koji nisu u KKP.

 

Ovo sto Vucic radi sa KKP je ... bas bezobrazluk... ali dobro...on je "Zvezdas" on "gura Zvezdu" i slicne budalastine. A zapravo je obicno pragmaticno govno i profi perac para i nista vise od toga.

 

over and out

pusti to over und out.

ne, mi se nismo raspali koliko god i tad vodili klub razni olosi. 

ne bi se ovo desilo sa partizanom da nije dosao vucic veliki zvezdas na vlast.

to nije gocak srece.

to su raznovrsni pritisci  i postavljanje olosa na najvaznije funkcije u klub.

niste imali tako los tretman u vreme " zutih" kao sad tj vec desetljece  partizan. ni priblizno.

niste imali vazure i vucelice. uvek su to bile vase legende lukic, dzajic, onaj retorandzija iz el eja, pixi..

noramlano da mrzim covica, terzica kao i ove odavde mila i bilo koga iz te ekipe zl

ikovaca.

cujes patoloski. pa sta ti mislis? da ja po cutav dan dumam o cokiju, tvorzanu, vazuri, vuceli, dps ekipi ovde??

bockam ih iglama radeci woodo?

varas se.

zivim i radim sto i vecina, jedino piskaram ovde i po fb kad sam free. 

ne brini za mene. 

ostoja je lik koji se prisljamcio snsu ali realno nije ni pribliziti cokiju ili tvorzanu koji su ozloglaseni kriminalci.

obradovic i covic i zvezdan i to ti je isti nivo?

nemam reci na ovo. obradovic koji je sve postigao kao igrac i trener.

no nije ovo novo kod zvezdinih navijaca.

tako je isto bilo i za dujana i izjednacavanje sa cokijem.

vucic je jedino ali jedino iskren kada kaze da je zvezdas. sve ostalo laze.

  • +1 3
Link to comment
27 minutes ago, Milosh76 said:

 

Napisacu jedno milioniti put... ne mozes vise kritikovati Covica i Terzica od mene...ti ih mrzis iz dna duse, patoloski, a ja mislim da su oni ZLO za FK i KK CZ i sport.

 

S tim sto ja isto to mislim i za Ostoju,. Vazuru, cak i za prepostenog OBradovica, samo sto on ima bas mnogo kredita kod mene iako je povremeno gluv na psovanje Zvezdinih i ostalih igraca koji nisu u KKP.

 

Ugasite temu nakon ovog bolda :D

 

Mada dobro, ima još kredita izgleda...

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

niste imali tako los tretman u vreme " zutih" kao sad tj vec desetljece  partizan. ni priblizno

 

Koseve su igraci nosili pretpostavljam zbog nesposobnosti delegiranih privrednika da obezbede novce za plate? 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

Ugasite temu :D

 

Mada dobro, ima još kredita izgleda...

Ima kredita zato sto je vrhunski trener, zato sto je dosao u Srbiju, a mogao je da bira gde da ide, zato sto je dosao u klub koji voli.

 

E sad, to sto se prodao SNS govnima, sto ima selektivno pamcenje i selektivno cuje, sto nije bas objektivan kad su u pitanju sudijske i druge odluke, sto ima zastitu sudija, ociglednu... sto mu ne smeta kad Ledej bukvalno namerno ide da povredi igraca, jedno 5 puta u poslednjih godinu dana... to je za mene problem. Ne Obradovic kao takav, to je za mene razocarenje... a ti se sad cerekaj koliko god zelis.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, bradilko said:

pusti to over und out.

ne, mi se nismo raspali koliko god i tad vodili klub razni olosi. 

ne bi se ovo desilo sa partizanom da nije dosao vucic veliki zvezdas na vlast.

to nije gocak srece.

to su raznovrsni pritisci  i postavljanje olosa na najvaznije funkcije u klub.

niste imali tako los tretman u vreme " zutih" kao sad tj vec desetljece  partizan. ni priblizno.

niste imali vazure i vucelice. uvek su to bile vase legende lukic, dzajic, onaj retorandzija iz el eja, pixi..

noramlano da mrzim covica, terzica kao i ove odavde mila i bilo koga iz te ekipe zl

ikovaca.

cujes patoloski. pa sta ti mislis? da ja po cutav dan dumam o cokiju, tvorzanu, vazuri, vuceli, dps ekipi ovde??

bockam ih iglama radeci woodo?

varas se.

zivim i radim sto i vecina, jedino piskaram ovde i po fb kad sam free. 

ne brini za mene. 

ostoja je lik koji se prisljamcio snsu ali realno nije ni pribliziti cokiju ili tvorzanu koji su ozloglaseni kriminalci.

obradovic i covic i zvezdan i to ti je isti nivo?

nemam reci na ovo. obradovic koji je sve postigao kao igrac i trener.

no nije ovo novo kod zvezdinih navijaca.

tako je isto bilo i za dujana i izjednacavanje sa cokijem.

vucic je jedino ali jedino iskren kada kaze da je zvezdas. sve ostalo laze.

 

Ajde, ti bar nisi slepi šipkaš. Raspitaj se malo ko je Ostoja, za šta se tereti i čime je ucenjen da bi postao SNS ker. Terzić je malo dete za njega. 

Link to comment
4 minutes ago, levi said:

još gore, nekima ni Čović nije smetao dok su mu igrali  Erceg i Miloje, i dok su osvajali po neki kup i nebitnu aba ligu. tek kad je uzeo Partizanovu EL igračku onda su naučili i kako mu se zove žena

ko su ti neki?

nije coki samostalni entitet iz sredista svemura.

 

ne smeta coki smeta vucic jer cokija ne bi ni bilo bez vucica.

najjace kad nije moglo da se probere nista bolje od cokija i tvorzana.

i najjace je kad kazu neki zvezdasi, coki je djubre i sl ali se razume u kosarku LoL

 

 

 

Link to comment

Već sam napisao za Obradovića, ume biti patetičan i nedosledan ali je za XY redova manji problem od svih nabrojanih.

 

Jbt, dokle vise sa tim "suđenjem". Milion puta ponovljena stvar neće postati tačna.

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Vucic je uvreda za svakog Zvezdasa... on je Zvezdas isto koliko i Bjekovic ili Vujosevic., znamo koliko oni patoloski mrze sve vezano za Zvezdu.

nee on je jedino iskren kad kaze da je zvezdas i to je tisucu posto tacno. 

o tome nema diskusije. ne zato sto je ne zelim nego sto je to axiom. sve drugo laze prenemaze se 

Link to comment
Just now, Milošica said:

Već sam napisao za Obradovića, ume biti patetičan i nedosledan ali je za XY redova manji problem od svih nabrojanih.

 

Jbt, dokle vise sa tim "suđenjem". Milion puta ponovljena stvar neće postati tačna.

Veci je problem, jer se smatra da je nomalan, a ispade da ide uz dlaku govnima oko sebe...isto mislim i za Savica.

 

Normalan Obradovic bi makar razgovarao sa Ledejom da ne povredjuje igrace namerno, da ne lomi rebra ili makar ne izaziva povrede ligamenata kolena... a ovaj bi ga mozda i poslusao,... da je normalan.

Link to comment
Just now, bradilko said:

nee on je jedino iskren kad kaze da je zvezdas i to je tisucu posto tacno. 

o tome nema diskusije. ne zato sto je ne zelim nego sto je to axiom. sve drugo laze prenemaze se 

OK...ti kao neko ko mrzi Zvezdu, znas kako razmisljaju Zvezdasi bolje od mene koji navijam za Zvezdu...

 

Vazi™

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...