Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, Milosh76 said:

Gleda se pocetak faula, a ne da li je doleteo do peterca.. cak je i lose odglumio, pa je cak i ovaj vas tzv reporter sa Arene rekao da nije sigurno da je bilo u 16.

Pao je nakon narednog kontakta, nije bio jedan faul u pitanju.

 

Sudija je dao prednost kod tog kontakta van 16. Da je košarka u pitanju, bilo bi drugačije :D

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Pao je nakon narednog kontakta, nije bio jedan faul u pitanju.

 

Sudija je dao prednost kod tog kontakta van 16. 

kad se daje prednost, vraca se lopta na prvi prekrsaj... realno penal nije bio... cak je VAR gledan... ne znam sta su Jeca i Mica gledale, ali nisu gledale snimak sigurno

Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

Ne odgovara vam uopste...odgovara SNS lopuzama koje vode vas pre svega KK i pomalo FK.

 

Isto vazi i za SNS lopuze u Zvezdi

ne. dominacija zvezde je licni hir ludog firera srbije. 

 

on je bukvalno pustio kk da bi probao da umilostivi navijace partizana ( ne sve naravno).

nije to isto.

uostalom ni limar nije krimos kao sto je covic ili terza. on je kozda stekao kintu preko sns-a ali ova dvojica koja vode fk i kk su bukvalno ozloglaseni zlocinci. da ne spominjem sapica LoL

jebote o cemu vi to??

 

 

 

  • Haha 2
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

ne. dominacija zvezde je licni hir ludog firera srbije. 

 

on je bukvalno pustio kk da bi probao da umilostivi navijace partizana ( ne sve naravno).

nije to isto.

uostalom ni limar nije krimos kao sto je covic ili terza. on je kozda stekao kintu preko sns-a ali ova dvojica koja vode fk i kk su bukvalno ozloglaseni zlocinci. da ne spominjem sapica LoL

jebote o cemu vi to??

 

 

 

BRAVO. 

  • Haha 6
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Vazi ™

dobro.

daj onda rvoju verziju dominacije crvene zvezde u fk i kk.

lica sa poternica kao  tvorzan ili covic stari sportski radnik za koga znamo cime se bavi ali nemamo tuzilastvo koje bi reagovalo.

 

  • Tužno 1
Link to comment
10 minutes ago, bradilko said:

ne. dominacija zvezde je licni hir ludog firera srbije. 

 

on je bukvalno pustio kk da bi probao da umilostivi navijace partizana ( ne sve naravno).

nije to isto.

uostalom ni limar nije krimos kao sto je covic ili terza. on je kozda stekao kintu preko sns-a ali ova dvojica koja vode fk i kk su bukvalno ozloglaseni zlocinci. da ne spominjem sapica LoL

jebote o cemu vi to??

 

 

 

Prestao da čitam kod "nije Limar krimos ..."

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

dobro.

daj onda rvoju verziju dominacije crvene zvezde u fk i kk.

lica sa poternica kao  tvorzan ili covic stari sportski radnik za koga znamo cime se bavi ali nemamo tuzilastvo koje bi reagovalo.

 

Vi ste se raspali mi smo se podigli...tocak srece se okrenuo u odnosu na doba kad je Tole postenjacina vladao i krao za vas.

 

Nista neuobicajno. Ja cak mislim da cete vi sledece sezone uzeti titulu, jer ce "neko" uloziti velike pare u vas, za promenu, a Zvezda nece imati toliko prihoda od UEFA, pa ce logicno imati i losiji tim.

 

Napisacu jedno milioniti put... ne mozes vise kritikovati Covica i Terzica od mene...ti ih mrzis iz dna duse, patoloski, a ja mislim da su oni ZLO za FK i KK CZ i sport.

 

S tim sto ja isto to mislim i za Ostoju,. Vazuru, cak i za prepostenog OBradovica, samo sto on ima bas mnogo kredita kod mene iako je povremeno gluv na psovanje Zvezdinih i ostalih igraca koji nisu u KKP.

 

Ovo sto Vucic radi sa KKP je ... bas bezobrazluk... ali dobro...on je "Zvezdas" on "gura Zvezdu" i slicne budalastine. A zapravo je obicno pragmaticno govno i profi perac para i nista vise od toga.

 

over and out

  • Haha 3
Link to comment
7 minutes ago, MiddleClass said:

Posteni Ostoja :lolol:

 

snsometrija

nije smetao ostoja kad su treneri bili filipovski i šćepanović tad niko nije znao za njega, ni za prislonicu. zasmetao je kad je ušao u zabran sa trinkijerijem i žocom

 

pametnome dosta

:fantom:

 

  • +1 4
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...