Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

8 hours ago, *edited by mod said:

Nekada si smešan a nekada samo bolno otužan.

 

Naravno pod pretpostavkom da ozbiljno veruješ u to što pišeš.

Znam da teško prihvataš istinu, ali to je samo tvoj problem. Naravno , uvek možeš potražiti pomoć. Da li stručnjaka, da li nekog ženskog časopisa, izbor je samo tvoj.

Link to comment
20 minutes ago, sigurnost said:

Znam da teško prihvataš istinu, ali to je samo tvoj problem. Naravno , uvek možeš potražiti pomoć. Da li stručnjaka, da li nekog ženskog časopisa, izbor je samo tvoj.

Živ nisam da čujem izveštaj iz tvog fantazilenda gde je SNS Partizanu sve godinama namešteno ali hrabri Terza odoleva poput kakvog malog galskog sela i ne miri sa nepravdom već prkosi Vučiću dok iz godine u godinu osvaja titule pošteno u prvenstvu nameštenom za Partizan...

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

Živ nisam da čujem izveštaj iz tvog fantazilenda gde je SNS Partizanu sve godinama namešteno ali hrabri Terza odoleva poput kakvog malog galskog sela i ne miri sa nepravdom već prkosi Vučiću dok iz godine u godinu osvaja titule pošteno u prvenstvu nameštenom za Partizan...

 

mislim da nema svrhe da se raspravljaš sa......da se ne izražavam

 

ja sam mu juče odgovorio, pa mi je obrisan post, sa pozivanjem na neki bonton. a nisam ni napisao ništa grozomorno, jesam pomenuo kurac, ali ne  u smislu u kome se ova reč najčešće koristi u rečenicama

 

uz apstrahovanje činjenice da pristojno može da se razgovara sa pristojnima. sa drugima drugačije. al ne mere. uravnilovka.

  • +1 2
Link to comment

Nekako sam drugačije zamišljao dogovorene golove, direktno iz kornera o stativu, uvežbao momak.

 

Gledam Milovanovića, majstorski igra u skoku i protiv nas je on svojim skokom napravio razliku, savršeno prosljedio loptu do Đakovca u trku, a protiv komšija to isto uradio kod 4-og gola. Igra glavom je zaista umjetnost, Milovanović zaista dobro izgleda, ako ganjamo tog target mana bolje da njega uzmemo nego da rasipamo pare na razne Šerife (opis igrača visok, ali mu igra glavom nije jača strana). 

  • Hvala 1
Link to comment
44 minutes ago, Jesper23 said:

Nekako sam drugačije zamišljao dogovorene golove, direktno iz kornera o stativu, uvežbao momak.

 

Gledam Milovanovića, majstorski igra u skoku i protiv nas je on svojim skokom napravio razliku, savršeno prosljedio loptu do Đakovca u trku, a protiv komšija to isto uradio kod 4-og gola. Igra glavom je zaista umjetnost, Milovanović zaista dobro izgleda, ako ganjamo tog target mana bolje da njega uzmemo nego da rasipamo pare na razne Šerife (opis igrača visok, ali mu igra glavom nije jača strana). 

Ama pusti. Svašta je ovaj forum prevalio preko glave, pa nek se i tvitovi Đuke Bizona tretiraju kao neupitni argumenti. 

 

Eno i Sputnjika na košarci. :kecman:

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment

ne valjaju tvitovi 🦬, ne valja sputnjik, ne valja b92, ne valja danas…

 

jel valja šta sem zvezdine revije?

 

Spoiler

pitanje je hipotetičko ne zahteva odgovor

 

Link to comment
30 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne valjaju tvitovi 🦬, ne valja sputnjik, ne valja b92, ne valja danas…

 

jel valja šta sem zvezdine revije?

 

  Reveal hidden contents

pitanje je hipotetičko ne zahteva odgovor

 

 

Ma valja sve. Naročita zahvalnost što ne dozvoljavaš da promaknu obrisani tvitovi Đuke Bizona kad ispadne glup.

 

Slava Asanža ti je na dohvat ruke. 

 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, kralj said:

 

Ma valja sve. Naročita zahvalnost što ne dozvoljavaš da promaknu obrisani tvitovi Đuke Bizona kad ispadne glup.

 

Slava Asanža ti je na dohvat ruke. 

 

Imaju težinu te optužbe za sklanjalice, od početka godine imali 3 prava protivnika rezlutat:

Na penale prošli ekipu iz donjeg dijela Azerbejdžanske lige

Popili petardu od petoplasirane ekipe iz Danske (mogli cenera, lagano)
Malo falilo da prime petardu od TSC-a

 

No hard feelings

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...