Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

On 9. 11. 2023. at 16:04, copkillah said:

I ja te pitam gde je tu hvalospev u priči o finalu? Baš kako sam rekao, naravno da je imao šta da hvali u toj ekipi, da je tu bilo nekoliko igrača svetske klase, ali ništa pohvalno nije rekao o samom finalu. Rekao je da su u finalu igrali potpuno drugačije nego do tada, da su u finalu igrali na 0:0, ali osvojili su titulu, koga je briga. Čak i ti, uz malo truda, možeš da shvatiš da to nije pohvala, već konstatacija, da cilj opravdava sredstvo. Opravdane pohvale za tu ekipu su išle posle toga. Izgleda da su ti promakle te nijanse.

 

Ali dobro, jasno mi je da si jezik naučio dovoljno za nesmetanu komunikaciju, nadam se samo da se nisi mučio kao što se mučiš sa maternjim.

 

 

Nije konstatacija nego divljenje pred činjenicom da jedan tako ofanzivan tim kakav je Zvezda bila u finalu potpuno promeni taktiku i postane prvak Evrope.

Ali, potpuno je jasno da ti i ostali koji navijaju za Partizan, kao i svi bivši i sadašnji članovi kluba to ne znaju, jer prosto - ne znate šta je potrebno da se dođe do tako velikog uspeha, možete samo da nagađate, neuspešno, što i radite od postojanja kluba do dana današnjeg.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, sigurnost said:

sns partizai da nije bilo sudija i nameštanja  trenutno bi bio petoplasiran.

Nekada si smešan a nekada samo bolno otužan.

 

Naravno pod pretpostavkom da ozbiljno veruješ u to što pišeš.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...