Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

5 minutes ago, warp said:

 Kad dovedemo naše na vlast da se zakunu da ih sport ne zanima, a navijanje za jednog od blizanaca odma da ih eliminiše za kandidaturu pozicije jače od šalterskog radnika u državnoj firmi...

 

Eno meni ovi iz ZLFa deluju da su lovili guštere za rep po parku dok su ostala deca igrala fudbal....treba ih glasati

 

U Zagrebu je gradonačelnik izvesni Tomašević, tamošnji pandan Dobrici i Radomiru, lika boli kurac za sport i odbija da pomogne Ciboni iako za tako bogat grad to nisu neke pare.

Ali kod nas tako nešto ne bi moglo jer bi pritisak navijača bio preveliki da bi se ignorisale potrebe Zvezde i Partizana 

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Ali kod nas tako nešto ne bi moglo jer bi pritisak navijača bio preveliki da bi se ignorisale potrebe Zvezde i Partizana 

Hvala Bogu :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, warp said:

 Onda ništa....

Kako se kome zalomi klatno aparthejda :fantom:

 

Bukvalno.

Posle iskustva zadnjih 30 godina nezamislivo mi je da bude drugačije.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Mnogo ste mlaki.

 

Mada warp ti možda nisi, glumiš nešto kao svaka Devica :fantom:

 Pa ne, sad ozbiljno :D

 

Zamisli da iz pozicije navijača Partizana nekom Islanđaninu, Maltežaninu ili Južnoafrikancu (zemlje gde se basket ne prati) treba da objasniš kako tvoj klub ne sme ništa da uzme ili pobedi u derbiju, a tvoj klub je samo jedna glupa tuča na terenu delila od titule u EL, ABA ligu je osvojio a ove sezone dobio oba derbija...

 

 Takođe u ovom drugom sportu gde se namerno sabotira se nalazi ubedljivo na prvom mestu, pravi preokrete, sudije sviraju penale, sve što se inače dešava kad neko ne sme da bude prvi :fantom: 

 

 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, copkillah said:

draganče, moraćeš da mi pojasniš zbog čega, znaš da su tvoji tokovi misli jedna zagonetka umotana u misteriju unutar enigme.

 

Ajde? :D 

Možda zato što tvoj dragi Carra priča o Zvezdi u superlativima? Mislim, samo se ti pretvaraju da ne razumeš i pokušavaj očajno da me podjebavaš, ali - ne ide ti najbolje.

Link to comment
19 minutes ago, dragance said:

Ajde? :D 

Možda zato što tvoj dragi Carra priča o Zvezdi u superlativima? Mislim, samo se ti pretvaraju da ne razumeš i pokušavaj očajno da me podjebavaš, ali - ne ide ti najbolje.

 

Ne podjebavam te, samo se bavim činjenicama, ne loži se. Znam da ti je čudno, ali nije baš da te svako svaki put podjebava na forumu :D

 

Što bi mi smetalo pobogu, pundit koji zna o fudbalu više nego velika većina njegovih kolega, iznosi fakte i statistike. Ne kontam, nisi valjda toliko ispranog mozga da misliš da ja ne smatram da su Savićević ili Prosinečki bili vrhunski igrači? 

 

BTW, čini mi se da nisi skontao, ali priča o finalu nije bila hvalospev :lol:

 

 

Link to comment

Nemoj molim te o razumevanju jezika, tebe muči tvoj maternji :D

 

I ok, hajde objasni mi gde je hvalospev kada kaže da ste do finala dali 19 golova, a da ste u finalu namerno išli na 0-0? Ili mi prevedi ako nisam dobro razumeo.

 

  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...