Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

Super kako navijači na početku krenu da se kolju oko toga ko je veći lopov, kriminalac, koga Veliki Vodja više voli, ko dobija više novca na osnovu korupcije...ukratko ko je veći naprednjak ali na kraju nekako nadju zajednički jezik da su najveći krivci ipak mali klubovi koji neće da ulože 2-3 miliona privatnog novca. Stipse.

Šta je 2-3 miliona, ništa, sitnica, toliko režimski klubovi dobijaju od države svakog meseca za kokain i jagnjetinu.

  • +1 3
Link to comment

„Vređanje Vučića nije homofobija“: Vazura se opet blamira u sramnoj žalbi UEFA

 

Sada je na površinu isplivala žalba koju su crno-beli uputili UEFA kako bi osproili odluku o kazni da igraju jedan meč bez navijača zbog uvredljivih skandiranja i koja je poprilično blamantna.

 

„Klub osuđuje skandiranje ‘Vučiću pederu!’ i smatra ga ekstremno neprikladnim. Klub se distancira od povika i smatra da manjina u Srbiji izražavanjem političkih stavova nanosi uvredu fudbalskoj utakmici“, stoji u žalbi Partizana na pomenutu zbog homofobičnih i rasističkih ispada navijača na utakmicama kvalifikacija protiv Nordsjelanda i Sabaha.

Teško je objasniti kakvu uvredu samoj utakmici nanose navijači ovim skandiranjem, ali jasno je da ovakvim saopštenjima uvredu čelni ljudi kluba nanose Partizanu.

Samo, nisu se tu zaustavili.

 

„Klub bi, takođe, želeo da istakne da su ovi povici zapravo neprikladne političke parole i da predstavljaju alat u borbi političkih oponenata sa predsednikom Vučićem i da stoga nisu homofobični“, navodi se  u dopisu koji je iz Humske poslat u Nion i na koji je stigao odgovor.

 

UEFA ovaj argument nije prihvatila i Partizanu nije ublažena probitno izrečena kazna od 70.000 evra i zatvaranja stadiona u prvoj narednoj evropskoj utakmici.

 

https://nova.rs/sport/fudbal/vredjanje-vucica-nije-homofobija-vazura-se-opet-blamira-u-sramnoj-zalbi-uefa/

 

:lolol:

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

mislim da UEFA ima neko odeljenje sa operu i balet. cilj je da se na fudbalskim stadiona dođe da stanja kada, nepristrasnom posmatraču, neće biti lako da oceni dal posmatra fudbalsku ili opersku/baletsku publiku

 

naravski, to malo teže ide, poglavito usled činjenice da je nemoguće

 

ali nema odustajanja, pošto može da bude i lep izvor prihoda od kazni

 

treba fss da napravi rečnik i dostavi ga ovim uefa organima. da im bude lakše. nešto poput ovog

 

Spoiler

1. U svetu
2. Kod nas


1. Dragi kolega, dugo se nismo videli!
2. De si, pi*ka ti materina!

1. Gospodin je vrlo obrazovan.
2. On je peder.

1. Mislim da niste dobro sagledali sve aspekte ugovora.
2. Je*em te corava.

1. Mora da se salite.
2. Ne seri.

1. Ne, nikako niste u pravu.
2. Pusi ku*ac.

1. Informacija koju imate ne odgovara cinjenicnom stanju.
2. Jedes govna.

1. Vasa sekretarica je vrlo simpaticna.
2. Jel je*es ti to?

1. Prijatno.
2. Disi malo / Dabogda ti doktori vadili.

1. Koju funkciju gospodin ima u firmi?
2. Koji je on ku*ac?

1. Trenutno nismo zainteresovani za reklamu.
2. Koji ce mi ku*ac reklama.

1. Smatram da njegovo misljenje ne treba uvazavati.
2. Ko ga je*e.

1. Ovaj projekat je lako ostvariv.
2. To je pi*kin dim.

1. Ovo je nemoguce!
2. Moze, al' u ku*ac!

1. Nismo u mogucnosti da vam damo robu na odlozeno placanje.
2. Dam ti ku*ac na odlozeno.

1. Taj zakon ne treba uvazavati.
2. Je*es zakon.

1. Najzad!
2. Fala ku*cu!

1. Trenutno nasa firma ne stoji bas najbolje.
2. U govnima smo do guse.

1. Gospodin je veoma oprezan pregovarac.
2. Teraj ga u pi*ku materinu.

1. Zasto odbijate dalju saradnju?
2. Koji ti je moj?

1. Razvoj situacije na trzistu nam ne ide na ruku.
2. E do ku*ca.

1. Gospoda su veoma uticajna.
2. Sve moj do mojega.

1. On nema mnogo uticaja.
2. Moze da mi popusi.

1. Hvala!
2. (izraz ne postoji kod nas).

 

Edited by Ted
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

da vucic i vazure na ruse partizan, do sad bi vec imali 12 pobeda u nizu.. oh wait..:fantom:

 

kako bih ti rekao, a da me razumeš....da Bog da ti Zvezda cvetala ko Partizan u prethodnih 10 godina

 

siguran sam da ne bi bio naročito entuzijastičan sa takvim "procvatom" u perspektivi

  • +1 5
Link to comment

 

Quote

 

Vučić na Marakani gleda Zvezdu protiv Lajpciga

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je na stadion "Rajko Mitić", gde će gledati duel Crvene zvezde u Ligi šampiona.

 

Opet će se lomiti kvake:laugh: Jel bila torta danas?

  • Haha 2
Link to comment

ali Terzina faca......kao kad gazdi treba da prezentuješ kako uspešno vodiš firmu, ali nešto krene po zlu

 

novi plan.....izvaditi sinove iz pritvora, kupiti 3 ŠV obrasca, svi idemo neku edukaciju u Kolorado, ne kupovati povratnu kartu, baciti sarmu iz frižidera počela da se oseća, staviti zimskse gume zaladnelo

  • Haha 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...