Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

taman da nam vrate za to što smo omogućili čuki i tsc-u da omirišu evropski barut

 

:fantom:

 

 Ovo je ok zapravo...

 

Pošto smo doprineli tačno 1,56 puta više za nacionalni koeficijent gde su naši novci ?

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

vama će uefa refundirati sredstva

 Može i ovi savezi čiji su klubovi igrali protiv TSCa i Čukaričkog, ima smisla !

 

 U svakom slučaju smrt malim klubovima, ziveli blizanci !

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Treba osnovati pokret za "ZABRANU FUDBALA JUŽNIJE OD BUBANJ POTOKA".....:naughty:

 

Bili ste ok dok je mogao da se pazari neki fuzbaler od vas (važi i za severno od Surčina), sad pojačanja nalazimo na egzotičnijim destinacijama :fantom:

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, warp said:

U svakom slučaju smrt malim klubovima, ziveli blizanci !

smrt jajarskim vlasnicima. nepotrebno je učitavanje

 

tsc(i čuka) su znali na početku sezone da će biti u plusu +- 5mil €, prodali su ratkova za 5 miliona € i doveli mrtvog pantovića iz voždovca za 300k€

saldo će im biti 10(i više) miliona € prihoda, a rashoda 300 soma

tačno ih zabole za sve, što se njih tiče sezona može da se završi oni su svoju misliju obavili

 

take money and run

 

jako slična je priča i sa čukom, samo malo manje su dobili od uefe a prodali su drezgića u kazan i onog ovusua za 2 mil, a rezultat im je da drže konce do 6. minuta

 


 za njih je obilić bio zdrava priča

 

e

i takvom svojom politikom onemogućili bilo koji drugi klub da za narednih 10ak godina makar dođe u situaciju da igra grupnu fazu lige konferencije

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment

 Sve se slažem...

 

Malo šta je gadno nego kad počne da se hvali zdrava priča na Banovom Brdu po domaćim govnoidima...njihovi već sad učestali izleti u Evropu daleko su lošiji od slično plasiranih timova iz Hrvatske lige Osijeka i Rijeke npr...

 

 TSC je još veće razočarenje, pomislio sam da će iz političkih razloga da se nametnu kao naslednici FK Vojvodina u rezultatskom smislu i da zašto da ne učestvuju kao treći klub u borbi za titulu, ali su prelaznim rokom i utakmicom sa Partizanom kod kuće (nezasluženo došli do boda u poslednjem minutu) pokazali da ih boli ona stvar za rezultate dok se pare od Evrope vrte po džepovima ekipe...

 

 

  • +1 1
Link to comment

za tsc mi je najžalije(serem, nek se uguše u orbanovim fekalijama) pošto sam ih gledao protiv wh i frajburga gde uopšte nisu loše stajali na terenu, uz neka dva pojačanja od po 2 mil€ tipa neki namazani južnoamerikanci/afrikanci oni bi komotno mogli, čak i u ovakvoj grupi da se pošibaju za proleće

 

al je bilo jasno kao dan kakve su im ambicije u uefa takmičenju kada nisu želeli da dovedu adekvatnu zamenu kada su utopili ratkova, koji je drvo btw

Link to comment
6 hours ago, MiddleClass said:

 

 

 

 

download (2).jpeg

Mene bi bilo sramota da sirotačko slepačka ekipa bude ispred multibilionske ligošampinjonske ekipe , ali to sam sam ja :sad:

Link to comment
On 31. 10. 2023. at 0:42, kud u maglu Simoviću said:

al je bilo jasno kao dan kakve su im ambicije u uefa takmičenju kada nisu želeli da dovedu adekvatnu zamenu kada su utopili ratkova, koji je drvo btw

 

ambicije su da se spusti Srbija na realno mesto na listi, pa da njihovo učešće u grupi bude zapamćeno u dolezećim pokolenjima kao neverovatan uspeh.

 

dobro, verovatno nije to ambicija, ali će svakako biti posledica.

 

cela ova Evro sezona naših klubova može da ide pod radnim nazivom spomenik Partizanove gluposti. monumentalan detalj bi bio ako se sezona završi tako da jedina pobeda u Evropi bude Partizanova. jedino što nama ide u prilog ovde jeste što svi klecaju u domaćici zbog Evrope, pa postoji dobra mogućnost da će drugo mesto biti obezbeđeno daleko pre kraja sezone. kao i mogućnost da se napadne prvo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...