Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

Bukvalno su preneli da se jedan od glavnih igrača sledećeg protivnika CZ u LŠ povredio, gde si ti tu iskopao kukanje? :lol:

 

A ovo prvo je u pitanju, iako je možda bilo ekstremno teško prepoznati, klasični klikbejt. Klikneš i vidiš da mu verovatno nije ništa.

 

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

image.png.9de07b2bbd8f5321e7847935568a007a.png

 

GTRB(eda)92 ponovo dominira

 

red nadanja da je Glazer teze povredjen, red kukanja sto se Olmo povredio

 

Ne znam šta treba da se kaže više na temu smeća koje nehotično & iz navike ljudi kače ovde, sa smeća zvanog b92? Što im dajete klikove, aman??

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

iz rubrike najviše na svetu mrzim partizan i male sise

 

IMG_7941.thumb.jpeg.058162c7e4da3dab5ed0f7676c62eaf7.jpeg

To, to. Oni slavili lagano sa 6 razlike, a Partizan izbegao proklizavanje i "uz dosta muke" jedva pobedio sa 30 razlike.:D

Link to comment
5 minutes ago, levi said:

autobus džudo kluba sa klincima, šta je tu politika u fudbalu

 

 

To je taj GTR humor. Možda je u pitanju i saobraćajna nesreća, al ajde, može da se sprda sa tim...

Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

Nas dvojica jako retko razmenjujemo reci jer sam ovde poprilicno dugo i ubrzo sam provalio ko je placipicka i muska tetka ovde. 

 

Tako da..tvoje reci nemaju tezinu..mogu samo labuda da ti nacrtam, ako volis ptice :)

 

Bravo za MCity danas, inace :)

 

Za ostale, neuplakane, mislio sam da je rec o FK, jasno se vidi da posledica nije bilo.


Mislio si da je FK, pa ako je neko i nastradao, nema veze. 
 

Ovako, u pitanju je dzudo klub i to deca, šta njima može da znači u životu jedno okretanje busa od 12metara?! Kakva je to trauma, uopšte, pih…
 

 

 

  • +1 2
Link to comment
19 hours ago, Medusa_trip said:

 

Ne znam šta treba da se kaže više na temu smeća koje nehotično & iz navike ljudi kače ovde, sa smeća zvanog b92? Što im dajete klikove, aman??

 

što smeće, zar šaran nije više boss

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...