Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

Evo čovek zna šta će da bude, da se neko ne nada uzalud. Sad su se prestrojili, doveli ljude gde treba da više ne bude incidenata da kad im ne ide ne sviraju penale i ne daju crvene kartone protivniku:

 

Quote

Marko Marin: Mi ćemo svakako biti šampioni

 

Link to comment
On 2. 10. 2023. at 7:57, Shaq said:

kakvi li su tek ostali, kad ovi sto vam se ne sklanjaju daju sami sebi golove..:fantom:

Šta znam, da sam na mestu navijača Zvezde, u ovoj sezoni verovatno ne bi potezao broj autogolova protivničkih ekipa kao dokaz za nešto.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

 Ne znam...

Ali uradićemo sve da skinemo sa prvog mesta tim koji je uzeo plavo-crvene dresove po uzoru na Barselonu :isuse: i prkosi nezapamćenom aparthejdu bez dosuđenog penala i preokreta iz dva u jedan...

 

Link to comment

drzimo se teme

 

On 21. 8. 2023. at 21:00, Milosh76 said:

Drzavni sponzori, oprastanje dugova, revizija poreskih obaveza, MozzartBet kao sponzor Lige i vecine klubova, kladionice kao sponzori svih drugih klubova, placanje licence vecitima, gradjenje stadiona, pranje para... Terzic, Vucelic, Vazura, Toncev, Zbiljic, Terzic i Mrkela Junior, razni Dunjici, instant klubovi...

 

 

Sve znamo, sve smo pisali po sto  puta, cilj teme je da se o tome pise ovde, a ne na temama o klubovima.

 

Da pricamo o tome kulturno, bez provokacija, trolovanja, vredjanja, podmetanja, etiketiranja i sl.

 

ne odgovarati na ovaj (moj) post

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
5 minutes ago, *edited by mod said:

Kežmanov menadžer? Zar nije Kežman menadžee?

pa da bude klikabilno, zamisli da piše petar petrović

ovako kežman i klik        

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...