Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

odloženo je celo 9. kolo

 

Kao i sve drugo naprednjaci nikad ne pogode stvar iz prve. Kad su preslagali kocke na trgu sta im tesko da presloze i odlozenu utakmicu u odlozeno kolo.:D

Link to comment
51 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

odloženo je celo 9. kolo

 

to nije sasvim besmislena odluka s obzirom na količinu mega usijanih glava sa obe strane, moram reći 

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

ostanite pored malih ekrana, odluka može biti promenjena svakog trenutka

 

do večeras možda i celo prvenstvo bude pomereno 

Ili da odluče da se prvenstvo uopšte više ne igra, a da se učešća u raznim kupovima dodele prema pozicijama iz prošlog prvenstva.:D

Onda posle godinu-dve da im se i ta titula ipak dodeli, kao ona iz 1944-45 koju su si dodelili pre par godina.

  • Tužno 2
Link to comment

pa naravno da je partizan kriv. ko je jos budala da veruje u suprotno. zvezda nikad nije imala veze sa sluzbom. daj bjekin gol, pusti sajbera. govna tudjmanova.miljan je najveci trener ikad. ej ' sedamdesetneke otiso u real. (zajebo dzaju, ma jebesga) 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Papovac said:

pa naravno da je partizan kriv. ko je jos budala da veruje u suprotno. zvezda nikad nije imala veze sa sluzbom. daj bjekin gol, pusti sajbera. govna tudjmanova.miljan je najveci trener ikad. ej ' sedamdesetneke otiso u real. (zajebo dzaju, ma jebesga) 

Zašto na svakom topiku širiš priču o svom nesrećnom detinjstvu?

Edited by sigurnost
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

 

to nije sasvim besmislena odluka s obzirom na količinu mega usijanih glava sa obe strane, moram reći 

ne znam šta da ti kažem, znam da jedni ne bi došli, a da ovi drugi koji bi se pojavili dignu glas protiv žvalavog, e to mi je sf

 

ko hiperion

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne znam šta da ti kažem, znam da jedni ne bi došli, a da ovi drugi koji bi se pojavili dignu glas protiv žvalavog, e to mi je sf

 

ko hiperion

 

Jesi pročitao bar prvu knjigu? :D

Link to comment
55 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Jesi pročitao bar prvu knjigu? :D

dve priče iz prve knjige

:fantom:

 

 

stepen dosade je na nivou prenosa mladost lučani - javor ivanjica

Link to comment

Da li me oci varaju ili zaista postoje ljudi koji veruju da je ovo kolo odlozeno na zahtev Zvezde?:laugh:

 

Braco grobari, upravo sam video Deda Mraza kako prolete u letecim sankama. Kazite da verujete, ostanite dosledni.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, harper said:

Da li me oci varaju ili zaista postoje ljudi koji veruju da je ovo kolo odlozeno na zahtev Zvezde?:laugh:

 

Braco grobari, upravo sam video Deda Mraza kako prolete u letecim sankama. Kazite da verujete, ostanite dosledni.

I još si iznenađen?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...