Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

9 minutes ago, Milošica said:

Ali čuj zbog izbora popušta kriterijum...

 

Propade on na izborima svih ovih godina jer ne osvajamo titule :D

 

Trenutna situacija na tabelj je takva kakva je, ali i dalje pre mislim da će nas Zvezda dobiti u derbiju nego da će biti nerešeno. Prosto mislim da će im pristup biti pravi, a kvalitetniji su svakako. Nadam se da grešim.

 

Te retardirane price o izborima smo citali i pre dve godine

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, johan nagel said:

Све се ово дешава због те сумануте битке на живот и смрт између два клуба чији значај и ривалитет дебело излазе из оквира спорта. Само у болесној држави као што је наша нормална ствар је оваква тензија у шестом колу једног обичног фудбалског првенства. Мени је свакако све већа мука да пратим ово, а пратим од малих ногу може се рећи.

Kad je na čelu države bolesnik, sve se to preliva i na sport

Link to comment

Tačno, ali su sad podele u društvu i podele u sportu doživele kreśčendo do totalnog ludila. 

Smirivanje tenzija se neće desiti dok je ovaj raspiritelj mržnje na vlast

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment

Uvjek se sjetim vapaja "malih klubova" za uvođenje VAR-a u SLS, kao da će to da napravi neku razliku! Krade se, kralo se, krašće se... Odgovornost je odavno zaboravljena kategorija.

Link to comment
7 hours ago, Jesper23 said:

Uvjek se sjetim vapaja "malih klubova" za uvođenje VAR-a u SLS, kao da će to da napravi neku razliku! Krade se, kralo se, krašće se... Odgovornost je odavno zaboravljena kategorija.

Meni se čini da je najglasniji za VAR bio Partizan...? Grešim li...?

Link to comment

Sistem šljaka perfektno, samo sudije ne znaju svoj posao. Generalno, malo mi se povraća od ovolikog broja "soft" penala, gdje se za sve sudi penal. Bukvalno kontakti bez ikakvog intenziteta se sviraju kao penali, a fudbal je ipak kontakt igra. Tu je još tona gluposti, meni na pamet pada penal Gobeljića protiv Milana, lopta napucana sa 10 cm u odbrambenog igrača, kretala se miljama daleko od okvira gola i dosuđen je penal. Jeste Gobeljardo držao ruke u neprirodnom položaju, možda je to po pravilima i penal, ali nije pravično i to bukvalno ne bi smjelo biti svirano kao penal. Da ne pričamo o onoj lakrdiji Čuka - CZV, kada sudija svira nepostojeći penal za Zvezdu, a ignoriše čist penal nad Lučićem nakon toga.

Link to comment

šljaka jer daje alibi glavnom sudiji, “jbg nisu mi iz vor-a signaliirali” kad se na to čupaju najbolje sudije šta tek onda očekivati od moce & co 

 

ima dobru poentu radoman na mocartovom portalu

 

jedino gde se var pokazao(tj nije imao nikakvih kikseva) je ofsajd, al to je softver

Link to comment
1 hour ago, Jesper23 said:

Sistem šljaka perfektno, samo sudije ne znaju svoj posao. Generalno, malo mi se povraća od ovolikog broja "soft" penala, gdje se za sve sudi penal. Bukvalno kontakti bez ikakvog intenziteta se sviraju kao penali, a fudbal je ipak kontakt igra. Tu je još tona gluposti, meni na pamet pada penal Gobeljića protiv Milana, lopta napucana sa 10 cm u odbrambenog igrača, kretala se miljama daleko od okvira gola i dosuđen je penal. Jeste Gobeljardo držao ruke u neprirodnom položaju, možda je to po pravilima i penal, ali nije pravično i to bukvalno ne bi smjelo biti svirano kao penal. Da ne pričamo o onoj lakrdiji Čuka - CZV, kada sudija svira nepostojeći penal za Zvezdu, a ignoriše čist penal nad Lučićem nakon toga.

Pa soft penali su trademark modernog fudbala. Var je samo to pospesio.

Naravno da nije pravedno i logicno svirati takve stvari. Pogledaj samo poslednje kolo ove nase lige, kakvi se tu penali sviraju, pre svega za Zvezdu i Partizan. Evo i veceras pocinje LS, i tu je ista stvar, i tu su sudije, gle cuda, na strani jaceg, sviraju soft penale, daju olako zute i crvene kartone. Sad su uveli i ovu glupost sa nadoknadom od 243444 minuta u proseku. Bolje resenje je igrati 2x30 minuta sa zaustavljanjem vremena.  Igranje rukom je tek posebna stvar. 

Link to comment
19 hours ago, Zico said:

Pa soft penali su trademark modernog fudbala. Var je samo to pospesio.

Naravno da nije pravedno i logicno svirati takve stvari. Pogledaj samo poslednje kolo ove nase lige, kakvi se tu penali sviraju, pre svega za Zvezdu i Partizan. Evo i veceras pocinje LS, i tu je ista stvar, i tu su sudije, gle cuda, na strani jaceg, sviraju soft penale, daju olako zute i crvene kartone. Sad su uveli i ovu glupost sa nadoknadom od 243444 minuta u proseku. Bolje resenje je igrati 2x30 minuta sa zaustavljanjem vremena.  Igranje rukom je tek posebna stvar. 

Na to bih samo dodao žute kartone koji se dijele bez ikakvog jebenog kriterijuma. Sinoć je Rodić dobio karton za perfektno čist klizeći start, nije čovjek dodirnuo protivnika i kreten od sudije vadi karton. Nije to uticalo na krajnji ishod, svi su znali kako će se završiti, ali taj idiot od sudije je tako baždaren da mora da navlači za jačeg. Našu ligu nije potrebno ni komentarisati, kod nas je apsolutno sve nakaradno. Kad se samo sjetim Mladena Krstajića iz doba dominacije Toleta Karadžića, ili mesara Milunovića u poslednje 2-3 godine. Ljudi podjele 3-4 lakta u facu, prekršajem prekinu 2-3 obećavajuća napada, rukama brane igrače kod prekida i epilog svega toga jedan žuti akrton i to možda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...