Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, bradilko said:

pusti to over und out.

ne, mi se nismo raspali koliko god i tad vodili klub razni olosi. 

ne bi se ovo desilo sa partizanom da nije dosao vucic veliki zvezdas na vlast.

to nije gocak srece.

to su raznovrsni pritisci  i postavljanje olosa na najvaznije funkcije u klub.

niste imali tako los tretman u vreme " zutih" kao sad tj vec desetljece  partizan. ni priblizno.

niste imali vazure i vucelice. uvek su to bile vase legende lukic, dzajic, onaj retorandzija iz el eja, pixi..

noramlano da mrzim covica, terzica kao i ove odavde mila i bilo koga iz te ekipe zl

ikovaca.

cujes patoloski. pa sta ti mislis? da ja po cutav dan dumam o cokiju, tvorzanu, vazuri, vuceli, dps ekipi ovde??

bockam ih iglama radeci woodo?

varas se.

zivim i radim sto i vecina, jedino piskaram ovde i po fb kad sam free. 

ne brini za mene. 

ostoja je lik koji se prisljamcio snsu ali realno nije ni pribliziti cokiju ili tvorzanu koji su ozloglaseni kriminalci.

obradovic i covic i zvezdan i to ti je isti nivo?

nemam reci na ovo. obradovic koji je sve postigao kao igrac i trener.

no nije ovo novo kod zvezdinih navijaca.

tako je isto bilo i za dujana i izjednacavanje sa cokijem.

vucic je jedino ali jedino iskren kada kaze da je zvezdas. sve ostalo laze.

Donekle mogu da se slozim. Insinuacije po kojima projekat Zeljko samo zato sto se cini kao najbudjaviji projekat vlasti to uistinu i jeste nemaju veze sa istinom jer je Vucic zvezdas. 

Isto tako bih upozorio da samo zato sto je Zvezdin uspeh u fudbalu postignut bez skupih igraca i trenera ne treba izvoditi zakljucak da to nije zasluga Vucica, jer on navija za Zvezdu. 

Link to comment

Matej Delac prica da Bane Ivanovic ne zeli da ima bilo sta sa nasim fudbalom zbog uticaja politike (1:34:53). Pominjao je i da je bilo kom klubu osim CZ/P nemoguce da osvoji titulu u Srbiji

 

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
5 hours ago, ficfiric said:

Prica o Ivanovicu pocinje par minuta pre ovog okacenog

 

Sto se tice CZ i P, to je na ovom klipu, od 05:05

 

 

Brat Delač:lalab:

 

Bio je kul lik, valjda je ostao isti. Mada se i dalje sećam kako je zajebao u plejofu protiv Šerifa :D (da nije bilo toga možda bi na kraju i igrali LE te sezone).

 

Čovek u dvadeset sekundi objasnio srpski sport.

Link to comment
1 hour ago, Nevernik said:

Brat Delač:lalab:

 

Bio je kul lik, valjda je ostao isti. Mada se i dalje sećam kako je zajebao u plejofu protiv Šerifa :D (da nije bilo toga možda bi na kraju i igrali LE te sezone).

 

Čovek u dvadeset sekundi objasnio srpski sport.

 

Car. Nisam nikad cuo losu rec o njemu.

 

Sto se tice Delaca i Serifa, ovo mi je veci utisak vezan za tu tekmu https://www.telegraf.rs/sport/810728-respekt-majstore-hrvatski-golman-donirao-6-000-evra-za-bolesnog-navijaca-vojvodine

 

Branio je super protiv Burse, sasvim dovoljno. Kada bi gifovi mogli da se uramljuju i kace po zidovima, ja bih uramio ono kad se krsti i klanja nakon 0:3 u Bursi 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...