Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

7 hours ago, 1n54jd3r said:

Ali koja je logika da aktivira player option? Koja bi mu korist bila od toga?

Isto kao i KCP, pa naravno da ce decline-ovati i dobiti vise kesa. Btw, sada je zadnji voz da starteri koji nisu zvezde niti vodeci igraci dobiju "jake" ugovore. Za godinu dve, vecina timova ce imati 2 max ugovora a ostatak tima ce igrati za "sitnis".

 

nije to, vec se cudim(o) kakav je to trejd ugovoren, gde su chale & sin predsednik kluba & menadzer igraca, u kojem dajes barretta sa ugovorom do 26/27 i quickleyja koji ima jos sledecu sezonu ultra sicje od 4milke - da bi se ispostavilo da si mozda rentirao anunobyja za pola sezone.

 

og je opasan igrac ali nije kawhi leonard u prajmu, niti su knicksi isli na sve ili nista u ovoj sezoni, tako da je prirodno ocekivati u takvom kontekstu, da imaju okej od og-a da potpisuje.

 

i dalje mi ovo zvuci toliko amaterski, da ne pomisljam kako nece potpisati.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Amos said:

Gledaj Jokiću, dok skupljaš subotom ujutru konjsku balegu, šta je takmičar i jedini pravi Debeli lige. 

Dallas osvojio titulu??? Minnesota je precenjena ekipe. Imali su srece da su igrali sa rastimovanim finisksom i Denverm bez klupe i fizicki nespremnim Marejem. Gde je sada taj mocni Edwards kada preko puta ima dve zvezde koje treba da se zaustave a ne samo jedna kao u seriji sa Denverom:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

Kakva serija jbt. Dalas sjajan u klaču ponovo, što i jeste njihova najveća prednost nad Minesoćanima. Na kraju može da se desi da bude metla a da ukupna razlika u poenima ne bude veća od 10 za sve 4 utakmice.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Screenshot_20240525_071447_Chrome.thumb.jpg.6db79d9d6e858f7b08cf3f2e116dbdf7.jpg

 

Uzimaju Seltiksi s pola snage titulu, bice manje epska cak i od ove proslogodisnje odvratne titule Nagetsa jer imaju bukvalno sve idealno poslozeno, em povrede Janisa i ostalih zvezda na Istoku, em prosecni Dalas u finalu za koje ce im se verovatno oporaviti Porzingis. Ako Minesota vaskrsne onda mozda bude neke drame ali teska prica.

Edited by Zli Gli
  • +1 1
Link to comment

Kajri ima šampionski gen, i Luka pored njega stasava u all stara koji će imati barem jedan prsten.

Tejtum nije taj kalibar.

Link to comment

Daj Boze, zbog Irvinga bi mi bilo drago a Doncic mi je ipak saban i necu zaliti ni ako ih Vulvsi okrenu. Sto se Tejtuma tice, uvek je tu negde blizu a nije da je mator i ima vremena da prokine, pogotovo ako sad uzmu titulu. Mozda dobijemo cak i dinastiju, kad vec nisu mogli Nagetsi :sad:

  • +1 1
Link to comment

ae be ne vređaj metohijskog giganta, koja klač gromada

 

jbte da li realno da će gober da košta sotu barem finala. aj titula đene đene ali kakav moronski krater.

 

inače što mi niste rekli da naz rid prangija trojke bez skoka, ne znam kada sam poslednji put video tako nešto. uopšte nisam primećivao ranije taj šut sa zemlje.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Najsmešnije sada je to što Denver ne bi ni video Minesotu da je pobedio onu utakmicu u San Antoniu. Izbacio bi ih Dalas pre toga. 

 

edit: lupam, Dalas je bio peti :D ali opet, nisu smeli da izgube. 

 

 

Edited by Amos
Link to comment

Nagetsi su ispali od Minesote a u tom slucaju bi izbacio Dalas, svakako druga runda kraj sezone

Link to comment
1 hour ago, Amos said:

Najsmešnije sada je to što Denver ne bi ni video Minesotu da je pobedio onu utakmicu u San Antoniu. Izbacio bi ih Dalas pre toga. 

 

edit: lupam, Dalas je bio peti :D ali opet, nisu smeli da izgube. 

 

 

 

Čarls tvrdi da bi Nagici opeglali Dalasa jer su bolji matchup, ali nisu mogli kroz Minesotu koja sad izgleda ne može kroz Dalas. Ludilo ako Luka dođe do finala.

  • +1 5
Link to comment

Jos je dobru akciju Sota imala za 3sec, ali iscurila trojka Rida.

 

Bravo Luka! :)

  • +1 3
Link to comment

ma da, prozivao ga i za jokica, vau, jokic nekoga zatrpava, ukljucujuci i tog drejmonda

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...