Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ant mora da se vrati u svoj suludi režim, inače će ovo biti prebijanje mrtvog konja za Vulvse. Dve utakmice za redom ima slab učinak.

 

Izabrane su All-NBA petorke, Džejlen Braun ostao prvi ispod crte. Kavaj mi ovde malo štrči, jedva je sakupio potrbnih 65 utakmica i nije igrao plejof uopšte (što ne bi trebalo da se odražava na glasanje, ali ostavlja gorak utisak). Maxey bi bio bolji izbor recimo.

 

FIRST TEAM

Giannis Antetokounmpo, Milwaukee Bucks

Luka Doncic, Dallas Mavericks

Shai Gilgeous-Alexander, Oklahoma City Thunder

Nikola Jokic, Denver Nuggets

Jayson Tatum, Boston Celtics
 

SECOND TEAM

Jalen Brunson, New York Knicks

Anthony Davis, Los Angeles Lakers

Kevin Durant, Phoenix Suns

Anthony Edwards, Minnesota Timberwolves

Kawhi Leonard, LA Clippers
 

THIRD TEAM

Devin Booker, Phoenix Suns

Stephen Curry, Golden State Warriors

Tyrese Haliburton, Indiana Pacers

LeBron James, Los Angeles Lakers

Domantas Sabonis, Sacramento Kings

Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

Ant mora da se vrati u svoj suludi režim, inače će ovo biti prebijanje mrtvog konja za Vulvse. Dve utakmice za redom ima slab učinak.

 

Izabrane su All-NBA petorke, Džejlen Braun ostao prvi ispod crte. Kavaj mi ovde malo štrči, jedva je sakupio potrbnih 65 utakmica i nije igrao plejof uopšte (što ne bi trebalo da se odražava na glasanje, ali ostavlja gorak utisak). Maxey bi bio bolji izbor recimo.

 

FIRST TEAM

Giannis Antetokounmpo, Milwaukee Bucks

Luka Doncic, Dallas Mavericks

Shai Gilgeous-Alexander, Oklahoma City Thunder

Nikola Jokic, Denver Nuggets

Jayson Tatum, Boston Celtics
 

SECOND TEAM

Jalen Brunson, New York Knicks

Anthony Davis, Los Angeles Lakers

Kevin Durant, Phoenix Suns

Anthony Edwards, Minnesota Timberwolves

Kawhi Leonard, LA Clippers
 

THIRD TEAM

Devin Booker, Phoenix Suns

Stephen Curry, Golden State Warriors

Tyrese Haliburton, Indiana Pacers

LeBron James, Los Angeles Lakers

Domantas Sabonis, Sacramento Kings

 

Ne znam koliko si ispratio, Kavai je imao jednu od boljih regularnih, naročito ako bismo izbacili mlak ulazak u sezonu. Da je ostao zdrav i da su ostali u borbi za 1st seed na Zapadu, bio bi možda i u prvoj. Tamo oko nove godine je imao jokićevske procente i neke sumanute def statse. Ne znam da li je ikad bio bolji tokom sezone. Mada je i tamo tada malo po malo pauzirao po nedelju-dve.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Inače, vesti oko Topića su ohrabrujuće za sad. Prerano je dok ga se ne dočepaju NBA lekarske komisije, ali iako se malo spotakao niko još ne dovodi u pitanje lottery poziciju, a ja ga nigde nisam video ni ispod 10. mesta.

 

Loša vest je da se sada uglavnom pominje Portlandov 7. pik kao najizvesniji, a tamo bi igrao garbage.

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Cilindar.

I dalje mi nije jasno. Mislio sam da odbijanac moze da se pokupi kako god hoces.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Inače, vesti oko Topića su ohrabrujuće za sad. Prerano je dok ga se ne dočepaju NBA lekarske komisije, ali iako se malo spotakao niko još ne dovodi u pitanje lottery poziciju, a ja ga nigde nisam video ni ispod 10. mesta.

 

Loša vest je da se sada uglavnom pominje Portlandov 7. pik kao najizvesniji, a tamo bi igrao garbage.

 

za njega bi najbolje bilo da ga digne san antonio. spursi plaču za playmakerom.

  • +1 5
Link to comment

Iskreno se nadam da ce mali Topic dobiti priliku. Ne znam kad smo zadnji put imali nekog toliko talentovanog sa tako malo godina. Mozda Rakocevic, a znamo kako je on prosao u NBA sa garbage time-om koji su mu davali...

Link to comment

ma samo da on ostane zdrav, meni apsolutno deluje kao materijal koji ce naci svoje mesto gde god

u suprotnom, jbg, ni idealni uslovi i klub nista nece znaciti

Link to comment
10 minutes ago, Shan Jan said:

Iskreno se nadam da ce mali Topic dobiti priliku. Ne znam kad smo zadnji put imali nekog toliko talentovanog sa tako malo godina. Mozda Rakocevic, a znamo kako je on prosao u NBA sa garbage time-om koji su mu davali...

 

ja sam prilično skeptičan na temu, tj plašim se da su očekivanja od topića pregolema, kada je nba tema;

njegova supermoć je ubrzanje, odnosno, brz prvi korak. čini mi se da ta supermoć to i nije u nba, tj da će tu biti samo okej brz plej, ništa više od toga.

 

da bi uspeo tamo (ne da bude sad neki zajeban igrač, nego da opstane u nba, kao recimo ricky rubio), mora da bude prilično dobar šuter i/ili asistent iznad proseka.

ne kažm da neće biti, samo što za sada, imho, ne pokazuje neki lud plafon na obe teme.

 

na sve to i bez obzira na solidnu visinu i gabarite, nije za sada ni prosečan defanzivac,mada 'ajde, kod njega će možda prosti voljni momenat da stane u stav & ostane koncentrisan, doneti boljitak u defanzivnom departmanu.

 

sve u svemu, mislim da je daleko od nekog ludog nba talenta, što ne znači da neće uspeti, samo mu treba još puno rada & solidno sreće & naravno, da ga zaobiđu povrede u narednih par sezona.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Da, sut mu je bas katastrofalan. Mada, osim ubrzanja on ima stravicnu cvrstinu u duelu, to mi daje najvecu nadu da ce moci i tamo da uspe. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...