Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Just now, Eleniko said:

šta kažu nba pravila ako se pravi faul na izvođenju

 

ne znam ali cenim da je opstrukcija igre kao i faul bez lopte u clutch timeu

Link to comment
Just now, uini said:

 

ne znam ali cenim da je opstrukcija igre kao i faul bez lopte u clutch timeu

 

a to su bacanja i ponovo lopta za taj tim? izvinte na neznanju, nije mi se skorije zalomila takva situacija

Link to comment

tako nekako, mrzi me da kopam sa telefona ali cenim da postoji razlog zasto to niko ne eadi pri izvodjenju auta

Link to comment
Posted (edited)
57 minutes ago, warp said:

Daleko da mi je Brown ili bilo ko od Seltiksa simpatičan, ali evo, objasnio ovaj plavušan to oko koraka...tzv step tru

 

 

 

Ma znam ja da se to toleriše. To su idalje koraci ali se tolerišu, dakle važno je i u kojoj meri kršiš pravilo. Pa i Jokić to radi na svakoj tekmi samo naravno ne ovako. Ovo što je Brown sinoć radio je neki drugi nivo svega toga, ako si video onda bi trebalo da ti je jasno kolika razlika između toga što on radi, tj kolika prednost se tu pravi. Doslovno ne postoji nikakva šansa da se odbrani. 

Edited by Scouser
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, goofs said:

 

Ne baš, u ovoj situaciji pas je išao direktno iz auta na šut za 3p, dobar napad Bostona. Mogao je eventualno da bude faul bez lopte prilikom izvođenja.

 

 

Da su svičali ne bi im se to desilo, ovako Siakam kasni i ne može da pravi faul pri prijemu sve i da hoće

Edited by Scouser
  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, uini said:

tako nekako, mrzi me da kopam sa telefona ali cenim da postoji razlog zasto to niko ne eadi pri izvodjenju auta


U situaciji u kojoj tvoj tim ima značajno više faulova i vodi 30:10 u slobodnim bacanjima ni ja ne bih pravio faul od lopte.

Link to comment
Just now, goofs said:


U situaciji u kojoj tvoj tim ima značajno više faulova i vodi 30:10 u slobodnim bacanjima ni ja ne bih pravio faul od lopte.

 

na stranu specifičan kontekst. jasno je da u nba faul od lopte u poslednja dva minuta ne može da se isplati, pošto je ta namerna ili kako se zove

eleniko je pitao za faul na izvođenju auta (u poslednja dva minuta). stvarno me mrzi da posvetim 15ak mins pretrazi pravila ali kontam da je slično kao za faul od lopte? ili grešim

 

ako ne grešim, onda im se svakako ne isplati takav pokušaj

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Scouser said:

Ma znam ja da se to toleriše. To su idalje koraci ali se tolerišu, dakle važno je i u kojoj meri kršiš pravilo. Pa i Jokić to radi na svakoj tekmi samo naravno ne ovako. Ovo što je Brown sinoć radio je neki drugi nivo svega toga, ako si video onda bi trebalo da ti je jasno kolika razlika između toga što on radi, tj kolika prednost se tu pravi. Doslovno ne postoji nikakva šansa da se odbrani. 

Gledao sam, i vikao naglas: pa koraci jbt !!! (pogotovo za onaj koš u II pol) Ali jbg, rules book se promenio očigledno u odnosu na ono kako su nas učili (koliko se sećam, moglo je nekako da se istoleriše odraz sa obe noge, ali ovo nikako)

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Nisam bezbedan od partizanštine ni u NBAu, jebote život šta je Indijana prodala - Partizan 2024™.

Edited by garmonbozia
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Scouser said:

Da su svičali ne bi im se to desilo, ovako Siakam kasni i ne može da pravi faul pri prijemu sve i da hoće

bukvalno ovo.

mada je Siakam jos stigao, i bio je contested koliko toliko... problem je sto nije mogao da reaguje rukama, jer da jeste, bila bi tri penala... ovako, da su switchovali, mogli su da prave faul.... medjutim, sta su uradili na svom izvodjenju lopte, nisam siguran koliko bi im to pomoglo... btw, ono sto je Haliburton sutnuo na minut do kraja, trebao je oma na klupu da ide i da mu se opali par roditeljskih

Link to comment
Posted (edited)

Btw jedan cope fact za sve nas - ni Tim Dankan nikada nije odbranio titulu, pa je u top 5-6 svih vremena.

 

 

Edited by napadaj
  • +1 2
Link to comment

Izgleda da TNT definitivno ispada iz trke za TV prava, NBC, ESPN i Amazon ih uzimaju za 7.5 milijardi po godini.

 

Što znači da nema više insideNBA sa Ernijem, Šekom, Čarlsom i Kenijem, nema Shaqtin a fool i ostalih zavrzlama. Lično mislim da je to sranje, no to je možda i prilika za neke druge da uskoče u vakuum i popune mesto.

Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Btw jedan cope fact za sve nas - ni Tim Dankan nikada nije odbranio titulu, pa je u top 5-6 svih vremena.

 

Ne samo da je nije odbranio nego je i samo jednom u karijeri igrao veliko finale dve godine za redom. Jednom u 18 godina. Zajebano je uzeti prsten.

  • +1 1
Link to comment

Ne znam, ja inside the Nba ne gledam godinama. Dok sam ih gledao Barkli ih je činio toliko toliko gledljivim, a onda mi i on dosadio (mada mislim i da se malo pokvario).

Ni ta vrsta meme kulture na koju se naslanja Shaqtin me nikada nije radila.

Svakako sam optimista oko novog pratećeg programa, makar zbog toga što bi koncept kreiran 2025. trebalo da bude bolji od ovog koji 40 godina jedva da je malo evoluirao, a ekipa ista od kad? Šek je došao ima sigurno 10 godina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...