Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

neka sutra upadne 35% od ovakvih suteva koje su u game6 promasili i imaju cemu da se nadaju

 

  • +1 1
Link to comment
On 17. 5. 2024. at 8:10, uini said:

 

 

 

Stoji i razmišlja : Gober+Kat+SloMo+ dva pika druga runde da li je to dovoljno za trostrukog Mvp-a :evil:,jebo ja Malouna i ove kamenjare 

 

 

  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)

Kakva zavrsnica Dal- OKC, zesca ludnica i triler. Prodjose Luka & co. iako su bili u zaostatku citavu utakmicu. Evo iz kakvog napada npr. su dosli do vodjstva

 

Edited by 1n54jd3r
  • +1 3
Link to comment

Moralo je ovako da se desi, čim je vrhovni baksuz uzeo u usta Aleksandra Gilgeša™

  • Haha 5
Link to comment

Odem na spavanje ranije na početku drugog, jer sam bio mrtav umoran, a izgledalo je da Dalas za 3 dana neće moći da dobije :isuse: Glavati je bio na ivici druge tehničke maltene od početka. 

 

Doduše i ovi su se stisli. Shai je promašivao one njegove šuteve, a čak je i nekoliko slobodnih promašio u prvom polivremenu. 

Link to comment

Tokom OKC - Dalas serije nijednom mi nije delovalo da OKC može da prođe, jednostavno Luka i Dalas su imali seriju pod kontrolom. Ne zato što su bili ne znam kako dobri, već je OKC ličila na ekipu koja se nekako dočepala 4-5 mesta i očekivano ispala. 

Link to comment

Izgleda da su i Hart i OG spremni za včras, biće belaj.

 

Skotu Fosteru dodeljeno da sudi Nagice i Vulvse večeras. To je sudija prema kojem je Gober pravio one “easy money” gestikulacije zbog kojih je kažnjen solidne novce.

  • +1 2
Link to comment

Brunson je heliocentricno tele. Pa jbt, vidis da ti ne ide, dodaj nekome. Ne moras biti heroj svako jebeno vece.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...