Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Odrazio se sa napadačke polovine, uhvatio loptu i doskočio na svoju. Nije da je bitno, ali to je preko-pola. Da je prvo prešao polovinu pa onda uhvatio loptu bilo bi sve ok.

Link to comment

Ako je posed stekao u skoku, gleda se mesto sa kog se odrazio, tako da je imao posed na njihovoj polovini. Moralo bi da bude isto kao i aut.

Link to comment

nema nikakvog dodatnog prilagodjavanja.

 

ovo su Wolvesi probali i u game 3, pa im nije uspelo jer je Denver pogodio suteve. u gm4 i 5 Finch se kod postavljanja odbrane odlucio da ne udvaja Debelog. verovatno je bio udrogiran ili zesce pijan, nema druge... 

 

cela serija se svodi na to da li ce Nuggetsi da pogode suteve. odbrana Minnesote utice kolko i ja, jer juce su cak i Murraya ostavljali samog, ali dzabe kad ovaj bazen nije mogao da pogodi... ako Denver pogadja, mogu da se vrate nazad i postave odbranu. ako promasuju, Minnesota napada na tranzicionu odbranu, a to je kod Nuggetsa ko ziv a ko mrtav... mene otprilike ne bi odbranili. 

  • +1 5
Link to comment

Btw, pustanje vise fizickog kontakta od strane sudija, vise odgovara vukovima.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, freakns said:

ovo su Wolvesi probali i u game 3

 

mrzi me sad opet da gledam, ali mislim da nisu udvajali jokica na trojci vec. ako se ne varam to su tek sinoc krenuli

Link to comment

Meni se od početka serije činilo da je forsiranje tranzicije izmišljanje tople vode što se tiče gameplana za Nuggetse, ali ispostavilo se da i ova petorka sa Taunsom i Goberom uspeva da ih pretrči.

 

Naravno, konstantna pomoć na Jokiću i ludački presing na Mareju su must. Edvards pola serije igra presing po celom terenu.

 

 

Link to comment
Posted (edited)

Zadnji put kada je Denver igrao sedmu utakmicu u plej of-u , izgubili su od Portlanda  na svom terenu . Tako ce biti i ovaj put. Denverova jedina sansa je bila juce  da zatvore seriju. Jednostavno nisu dovoljno dobri i kvalitetni Jokic pogubljen, Marej se raspada celu sezonu , ostatak ekipe ne moze da se kritikuje kada dve glavne zvezde u timu odigraju lose. Dobice Minnesota lako sedmu utakmicu. Trebali su ovo da zavrse davno kod kuce ali su sami sebi otezali put. Moja prognoza u sedmoj utakmici je pobeda Minesote od 25 razlike.

Edited by Micko8
Link to comment
Posted (edited)

Slobodno stavljate sve sto imate na pobedu Minneoste. Ne moze titulu osvojiti ekipa koja u plej of seriji gubi dve utakmice od 30+ poena razlike, plus u jednoj postavi rekord lige. Neka se i dalje   ispucavaju u sutu za tri poena koji ih ne ide celu sezonu  a u odbrani neka lade jaja, u sedmoj  utakmici mozda obore i ovaj negativni rekord iz seste utakmice.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Knicks coach Pat Riley on his team’s style: “Let’s be men about it. There’s a lot of different styles. As much as our style has been criticized, that’s who we are. We are not a bunch of dancers. We are not a cutting, back-door, passing team. We never will be. We win the game with our defense, our rebounding, and every now and then making some baskets. It’s not pretty but that’s how we play.” [1994]

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...