Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ali kakva katastrofa od meca i epska blamaza. Nakon onakvog povratka u seriju da usledi ovakav raspad... Cak je i Gordon poceo da srlja i pravi greske, a jedini je uz Jokica stabilan kroz ovu seriju.

Sto je najcrnje, sad ne mogu ni da zaspim. Ne znam zasto nisam poslusao svoje instinkte, a znao sam sta ce da bude kad je Marej otvorio mec sa 2 promasena zicera. :twak:
Onda Jokara zakuca i ona 9-0 serija, i to me prevarilo.

Nakon ovoga, Minesota je sasvim sigurno favorit u 7-oj, samo da i tu ne padne jos jedno blamiranje, a nije nemoguce.
Mada nije kao da je bitno. Ovo je prvi put ikada sa se osecam poptuno ravnodusno i da mi je svejedno da li ce proci ili ne. A gledao sam ih i tokom one prve playoff sezone, kad su izbacili Spurse u R1 i ona super zanimljiva 7 game serija protiv Portlanda.
Mozda je cak i bolje da Minesota prodje, jednostavno deluju bolje. Izuzev Jokare naravno i veoma dobrog Gordona, ovim ostalima je dosta sto su se slepali za prsten prosle godine. Za vise i ne vrede.

Odoh da probam da pustim neku audio knjigu, mozda to pomogne. :D

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)

Budimo teska stoka do kraja, moze i 50 razlike

 

Ipak numeju rezervisti jbg ali sasvim solidna partija cele ekipe, idemo u Denver da im mocamo u usta. Napete prve tri cetvrtine ali onda 57-112

Edited by Zli Gli
  • -1 1
Link to comment

Sto bi rekao legendarni Cira u svom velikom hitu posvecenom ekipi Minesote:

 

Venomenomenalno osecam se

Venomenomenalno tura za sve

Venomenomenalno igras mi ti

Venomenomenalno Nagetse zgazi

 

:fantom:

  • Haha 6
Link to comment

red je bio da se resi ovakva serija u sedmoj. neka bude u produzecima sa buzzerbeaterom jokica preko ruke gobera sa 10 metara 

Link to comment

Ovakav rezultat je samo zato što se drugačije broji u novoj NBA. U staroj NBA bi bilo samo 13 razlike.

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Budimo teska stoka do kraja, moze i 50 razlike

 

Bolje 45 nego 50 što bi rekao Ćoki

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Venom said:

Ovakav rezultat je samo zato što se drugačije broji u novoj NBA. U staroj NBA bi bilo samo 13 razlike.

 

+1

 

Quote

Istorijski debakl Nagetsa, NBA liga ovo nije videla 68 godina!

 

Takođe, sprečili su Denver da zasedne na čelo tabele i to one negativne. 

Trijumf Minesote od čak 45 razlike je druga najubedljivija pobeda nekog tima u trenutku kada se suočava sa eliminacijom.

 

:D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...