Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ubedljivo najgori termini su ti oko 2 ujutru, plus ovi rani subotom uveče da ne može čovek da izađe u grad. 

 

Nije mi jasna logika iza početka tekme na Zapadu u 21:30 i one na istoku u 02:30. Valjda procenili da čak ni najzagriženiji NBA fanovi na Istoku ne žele da gledaju Boston i Klivlend, pa eto im Luka, Kajri i SGA.

Link to comment

Meni je najgore 4, ni tamo ni vamo, pošto kad radim ustajem u 09.30 jer radim od 10. 

 

Ovo u dva je super, jer nikad ne ležem pre dva, a opet mi ostane 4, 5 sati spavanja posle tekme.

Link to comment

Te od 4 samo ako se probudim sam od sebe (ili zbog dece). Sve posle 2h je sranje termin ako se izjutra ide na posao.

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, 1n54jd3r said:

Sve je sranje ako se izjutra ide na posao.

 

FTFY

  • +1 3
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

meni su super one tekme od pola4-4. 

probudim se oko 5pola6, to je taman drugo poluvreme, odgledam uz kafu i ciao

  • +1 9
Link to comment
Just now, uini said:

meni su super one tekme od pola4-4. 

probudim se oko 5pola6, to je taman drugo poluvreme, odgledam uz kafu i ciao

Lako je tebi kad rano ležeš.

  • +1 1
Link to comment

A šta je fora sa odloženim početkom svake utakmice? Imaju zakazan termin i onda se čeka početak još pola h. Barem sam tako stekao utisak. Je l oni čekaju da gledaoci pristojno popune halu, pa onda startuju početak? 

Link to comment

Ja kontam da je tih 15ak min standardnog kašnjenja deo 'proizvoda', marketinške strategije, call it what you want. Upališ tv u zakazano vreme i onda malo studio 'analiza', mnogo reklame i još malo loženja iz hale (zagrevanje, najava petorki, stats grafika sa nadrkanim snimcima i fotkama top zvezda). To i 5000 tajmauta od po 4-5 minuta i imaš 2.5-3 sata zabave (i marketinga) od 1 basket tekme.

  • +1 1
Link to comment

Kakva atmosfera u Indianapolisu, maksimalno lozenje od starta. Mislim da okrecu seriju u 4-2 zbog ovih povreda kod Niksa ali daj Boze da gresim.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Grandilof said:

 

Top znači u Spurse ili Pistonse. Lepše bi bilo sa Vembijem da igra.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Micko8 said:

Ako ste ludi gledajte, razvaljivanje Denevra:fantom:

 

I ja mislim, stavio sam temelje na Minesotu.

  • Haha 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...