Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

sta ono tezi u ball areni

to su muda dzamala mareja

da jebe mamu svoju koliko mi je zivaca pokidao, i veceras i inace

jokic konj, rilja li rilja, svaka mu cast. nije ni cudo sto hoce odmah posle titule kuci

mpj alal mu cufte za sve one trojke a posebno poslednju. i ono kucanje

nema nista lepse do li ovako dobiti fejkerse

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

Nekako je ovo visilo u vazduhu, Marej kad ovako igra lose obicno isforsira do kraja i resi mec jer zna. Lebron ipak tragicar, sam kao duh na trojci i nista, plus je promasio sve na obrucu sto je mogao, dzabe zidanje pre toga kad nume jako do samog kraja. I Dejvis crko, nula u cetvrtoj.

 

Ocekivanih 4-0 ili 4-1, tanki su Lejkersi.

  • Tužno 1
Link to comment

Kakva završnica! Mislio sam da je gotovo kada im je Lebron vezao dve trojke i imao 2+1 čak je i odbranu tu pokidao.

 

A onda ovo ludilo sa dve poludistance:hail:

Link to comment

Ovaj Denver je truba, druga utakmica za redom da su se provukli kroz iglene usi. Ako zele bilo kakav uspeh u ovom plej of-u Jokic mora da igra agresivno od pocetka utakmice, Lejkersi su i dalje u igri, mogu da preokrenu ovo:fantom:

  • Haha 4
  • -1 1
Link to comment

Salim se. Da sam se ranije probudio, verovatno bih i sam iskomentarisao da je ovaj "poraz" u najavi Jamal-ova odgovornost. Zaista je bio najlosiji igrac na terenu vise od 3/4 utakmice.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Vi sto ste gledali od starta - od 1 do 5, koliki je stepen frustracije bilo pratiti tekmu od pocetka do poslednjeg minuta pre suta za pobedu?

Link to comment

Debeli u utakmici u kojoj jure šutira tipa 10 puta do 6 min pred kraj dok Marej uzima 19? Bukvalno ga zimr. 

Link to comment
3 hours ago, ntwadumela said:

Nekako smrdi da će Fila da vodi do pred kraj, a da Niksi uzimaju i ovu na energiju i srce, ali da vidimo, ima još da se igra.

Embid pre koji minut izvukao faul kojeg nije bilo jednostavnim bacanjem na parket nakon promašaja. 

 

^prorok;

 

S19h6SI.jpeg

  • -1 1
Link to comment

Ja sam planirao i da batalim kad je i drugo poluvreme krenulo kilavo. Dakle, sa filozofskim mirom uglavnom. Kritična je bila 2. polovina druge četvrtine, ostalo sam se nervirao što uopšte gledam.

 

Sad mi žao ljudi koji ovo ne prate.

Link to comment
6 minutes ago, 1n54jd3r said:

Vi sto ste gledali od starta - od 1 do 5, koliki je stepen frustracije bilo pratiti tekmu od pocetka do poslednjeg minuta pre suta za pobedu?

 

Pakao, posebno da gledaš jebenog DLo-a kako pogađa sedam trojki.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, 1n54jd3r said:

Vi sto ste gledali od starta - od 1 do 5, koliki je stepen frustracije bilo pratiti tekmu od pocetka do poslednjeg minuta pre suta za pobedu?

 

3.8

 

Znam da dobijaju seriju, kao i da mogu da se vrate, kada su sa 19-20 došli na deset očekivao sam tesnu završnicu gde obično dobijaju. Da nije Lebron pogodio dve trojke plus onu dvojku u padu Denver bi dobio 5-6 razlike i svi bi komentarisali kako su najbolji u završnici i sl.

 

edit: krenuo Inside NBA, kaže Keni, jesu vodili 15 na poluvremenu, ali to nisu bili dobrih 15, već sve teški šutevi. Ne znam baš da li su bili teški, ali jeste DLo ubadao svašta, često neometan

Edited by reg
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

U ostalim vestima, JJ Redik HC Šarlota. :D

Ovo zvanicno? Poslednje sto sam video jeste da ce da ga razmatraju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...