Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

3 hours ago, uini said:

što se egoizma tiče, ugovorio je sign and trade sa bruklinom, iako nije morao; u tom dilu su dubsi dobili d-loa, koga su zatim trampili za wigginsa, koji je realno bio drugi ili treći igrač po uticaju u osvajanju titule. mislim da je i kuminga pik iz tog trejda

 

snt je bila ideja warriorsa. i jeste, durant nije morao uopste da pristane na to i da pomogne warriorsima, ali zbog istog tog snt-a on je uzeo vise para nego sto je mogao da je samo potpisao kao fa, bez trejda. tako da su na kraju svi profitirali.

  • +1 1
Link to comment

Mnogo mi se Marej svideo sinoć, čak i kad je promašivao. Baš je rešio da pogine. Ludačko samopouzdanje, išao 2x da blokira AD na kucanju, razigravao besprekorno. Uopšte, Denver se, čini mi se hemijom izdvaja čak i među šampionskim timovima. Gotovo nepogrešivo timski osete kome ide, koga treba podići, koga nagraditi.... Šteta što su bacali draft. Bar jednog upotrebljivog da su izrudarili.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Kakva kosarkaska klinika, ne mogu mu nista.

 

Ko je cuvao naseg najslavnijeg radikala? Deda, Lenjivac ili Hashimoto? :fantom:

  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Shan Jan said:

Ko je cuvao naseg najslavnijeg radikala? Deda, Lenjivac ili Hashimoto? :fantom:

 

Manje više svi.

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Zašto odgovaraš sam sebi

@Milošica kad ces krvlju da ispises svoju podrsku PPPu na kome ce carevati sloboda da postujemo grupu Luna?

Link to comment

Izašao članak o Pejtonu na DNVR-u. Voleo bih da ima koji minut više, ali cenim da će mu se previše suditi fajlova, posebno u ovoj seriji.

 

"This series will be a surreal experience for Watson. He’s from Los Angeles. He went to high school in Long Beach and college for a year at UCLA. The Lakers are his hometown team, although Watson recently proclaimed that it’s, “Mile High forever.” He’ll have friends and family filling the Crypto.com Arena stands when the Nuggets go on the road."

 

https://thednvr.com/rakija-apple-pie-and-a-night-of-team-bonding-how-peyton-watson-and-the-nuggets-locked-in-for-the-playoffs/

Edited by reg
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Lancia said:

Cabarkapa, Magic & Kareem

 

 

 

Šta zna Worthy, samo je igrao sa Medžikom i Karimom, al' to ne znači ništa. Sad će stručnjaci da nam objasne to što on priča nema veze sa životom.

  • +1 3
Link to comment

Možda je igrao sa Medžikom i Karimom, ali očigledno nije pažljivo gledao kako Rađa trči

Edited by Heaviside
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Jovic zalepio bananu Dzejlenu. Nema ovde Miami sta da trazi, ali super je da deckonja igra sa samopouzdanjem, iako je imao jedan airball vec.

Link to comment

Vratio se Miami sa -15 na samo -5. Iako im ne funkcionise defanzivni skok, i igraju zonu, Boston se ispromasivao trojki i otvorenih suteva.

Link to comment

Kavajtm je definitivno out za večeras. Ako on ne zaigra mislim da Klipersi nemaju šansu u ovoj seriji.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
33 minutes ago, goofs said:

Kavajtm je definitivno out za večeras. Ako on ne zaigra mislim da Klipersi nemaju šansu u ovoj seriji.

Steta, da je spreman to bi bila vrhunska serija.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...