Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Svaka cast Srbinu treneru - od smera “sportski menadzment” univerziteta braće karić do nba.

pa ajd sad ti objasni detetu da su privatni fakulteti sranje. :D

Edited by Djuro
  • Haha 5
Link to comment

Pejton Votson deluje kao nova odlična iskopina Denvera, moze da bude ozbiljan 3&D u najmanju ruku. Ima daleko veci plafon od Kristijana Brauna, koji je ruki sezonu izgurao daleko iznad očekivanja i rekao bih mogucnosti , na neki nba readiness™

 

Denveru fali jos neki ballhandler, cak i ako prodje opklada sa Redzijem a za sada zaista deluje bolje nego prosle godine

Link to comment
6 hours ago, los borrachos said:

Pejton Votson deluje kao nova odlična iskopina Denvera, moze da bude ozbiljan 3&D u najmanju ruku. Ima daleko veci plafon od Kristijana Brauna, koji je ruki sezonu izgurao daleko iznad očekivanja i rekao bih mogucnosti , na neki nba readiness™

 

Denveru fali jos neki ballhandler, cak i ako prodje opklada sa Redzijem a za sada zaista deluje bolje nego prosle godine

Zelen je payton, oscilirace puno. Bice bolji braun, nije igrao predsezonu zbog povrede. Ako Reggie krene da isporucuje cesce ono sto je odradio sinoc, pokriveni su, ne treba im ball handler. Za grumenje je jrue idealan igrac koji bi ih odvukao 1/1 do nove titule, no to je druga bajka.

Link to comment
11 hours ago, los borrachos said:

Pejton Votson deluje kao nova odlična iskopina Denvera, moze da bude ozbiljan 3&D u najmanju ruku. Ima daleko veci plafon od Kristijana Brauna, koji je ruki sezonu izgurao daleko iznad očekivanja i rekao bih mogucnosti , na neki nba readiness™

 

Denveru fali jos neki ballhandler, cak i ako prodje opklada sa Redzijem a za sada zaista deluje bolje nego prosle godine

Ču iskopina, ja ga prizivam od jedine utakmice na kojoj sam ga na koledžu gledao. Mnogo je siromah tupav, al misli Jokić za ceo kolorado.

Link to comment

Ala sipa Halibarton protiv Klivlenda (bez Mičela, Garlanda i Alena) u gostima. 10 razlike 2 i po minuta pre kraja.

 

Dobro izgleda Indijana, ali mislim da će se tek za par dana protiv Bostona videti gde su na Istoku, ovo do sada su bili krš protivnici.

 

Edited by boldrock
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Ču iskopina, ja ga prizivam od jedine utakmice na kojoj sam ga na koledžu gledao. Mnogo je siromah tupav, al misli Jokić za ceo kolorado.

 

Cuj koledz karijera, imao 3 poena u proseku na UCLA, raspad totalni u odnosu na očekivanja. 30-i pik, digli ga na osnovu high school reputacije , bio all american i jedan od boljih HS prospekata. Isti princip kao i kod MPJ-a uostalom, s tim sto je kod MPJ bila povreda zbog koje nije igrao skoro nista na koledzu, a ovaj se zajebao sa izborom programa gde nije dobio prostor

Link to comment

NBA se izvinila Tontorontu.

 

 

3 hours ago, Milošica said:

Denver - Oklahoma u 20:30 na Arena Premium 1

Srbin kad je Jokic otkazao repstaciju - ne gledam vise to govno, makar davao 100 poena po utakmici.

 

Srbin u oktobru - opa,  Denver u pola 9, napokon u normalnom terminu da gledamo kako Jokara plodi Amerikance.

  • Tužno 1
Link to comment
14 minutes ago, Hele said:

NBA se izvinila Tontorontu.

 

 

Srbin kad je Jokic otkazao repstaciju - ne gledam vise to govno, makar davao 100 poena po utakmici.

 

Srbin u oktobru - opa,  Denver u pola 9, napokon u normalnom terminu da gledamo kako Jokara plodi Amerikance.

Ja sam dosledan, konjušara ću gledati samo u svetom srpskom dresu. 

Mora se imati grumen samopoštovanja. :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...