Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ne kapiram sto se ljudi toliko potresaju oko all-stara. Jedna revijalna utakmica, koja se igra opusteno. I u ona stara dobra vremena kada su igrale istinske legende ovog sporta je tako bilo, osim sto bi se malo uozbiljili pri kraju. Nikad nisam ni gledao all-star do kraja, to je bukvalno tekma pravljena za highlightse.

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 1
Link to comment

Zato što je to jedinstvena prilika gde može da se vidi krem svih kremova svetske košarke, deset najtalentovanijih ljudi jedni na druge. Ima sve žive potencijale da bude i atrakcija i rezultatski zanimljivo, o marketinškom potencijalu i da ne pričam.

 

Veliko finale NBA nije to, tu bude možda pet AllStar likova sve ukupno, ako i toliko.

Link to comment

To moze u teoriji, u praksi nije tako. Revijalna utakmica ne moze da ima draz takmicarske.

 

Cela ta prica o silnim zvezdama na jednom mestu, marketing, ovo ono, sve je to vestacki. Na silu..

Link to comment
2 hours ago, Sundance Kid said:

 

isto. dva carinika koji uzimaju po 30 šuteva i gomila šljakera.

 

ja ne znam da li je neki igrač u istoriji ove igre imao po tekmi loptu toliko u rukama kao dončić.

 

Harden, Wall... baci pogled

Link to comment
27 minutes ago, Guuundogan said:

 

Harden, Wall... baci pogled

 

pretpostavljao sam da je i harden u tom društvu mada nisam mislio bukvalno baš da je jedini takav igrač u istoriji košarke, više sam ciljao na to da se meni ne sviđa tolika zavisnost od jednog igrača i taj stil igre.

Link to comment

Wembanyama izgleda dosta smesno kada pokusa da igra ledjima ka kosu, plus sto ne moze nikoga da pomeri a i nema neku ledjnu tehniku. On je naprednija verzija Porzingisa, sa boljim ball handlingom za tu visinu.

Link to comment
12 hours ago, Sundance Kid said:

 

isto. dva carinika koji uzimaju po 30 šuteva i gomila šljakera.

 

 

Dva najbolja ball handlera u istoriji igre, moze da se ne voli, ali je zanimljivo.

Link to comment
On 25.10.2023. at 10:41, ToniAdams said:

Jbt debos ko protiv đece da igra, a samo kad se setim ovde popularnog narativaTM da je igrati na centre prevaziđeno

 

 

oklen debos centar, ubiše se od objašnjavanja da je atipični plej

 

:fantom:

Link to comment

Ne znam sta Fila planira ove sezone. Bez Hardena su ekipa koja se bori za play-in. Do kada mogu da ga trejduju? A liga ih vec istrazuje da li postoji opravdan razlog da im all star igrac (valjda se po pravilima gledaju prethodne 3 sezone) propusta utakmicu koja se nacionalno prenosi.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Mnogo je zajeban Finiks. Tako se gradi dubina rostera. Brutalan off-season su imali, uprkos daj šta daš situaciji sa Ejtonom. 


Jaka će to dubina biti ako svaku utakmicu 2 od 3 najbolja igrača presedi na klupi. Zapad će odlučiti par povreda jer jako malo timova tu može da pokrpi nedostatak ovako bitnih startera. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...