Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

pa mislim, uzasno je rezirano ovo;

na stranu neki drugi problemi za koje nije jokara kriv, proper rezija bi podigla ugodjaj duplo

Link to comment

Bogi je ove sezone ubacio 240 trojki, Peja je u svojoj najboljoj trojkaškoj sezoni ubacio takođe 240. Kolko bi taj čovek kidao današnju košarku, leptejbo

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Marco Cake said:

Osvaja GSW..stavite pare na to. 😁

 

Bukvalno moze biti bilo sta na zapadu...

 

Fila vs GSW finale.

Ne staj nam na muku, već smo kuće pogubili ovde :sad:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, uini said:

za bookera i duranta sam recimo siguran da će odigrati više utakmica odlično nego prosečno i loše. 

 

 

Da ne kopam sad statistike iz serije protiv Denvera prosle sezone ali pratio sam redovno i mislim da je tu realno samo Buker isporucivao a Durant je skoro svaki mec otvarao sutem 0/8 ili 1/10 i onda su se cupali iz kanala u koji ih je on zabadao. Sto je najjace, dosta su bili neki midrange sutevi posle driblinga koje je celu karijeru ubacivao u visokom procentu jer je visok i krakat ali valjda stigle godine, uglavnom ocajan je bio u celoj seriji i to nema nikakve veze sa odbranom Denvera nego se on prosto raspadao. Ne vidim po cemu treba da bude bolji godinu dana kasnije, jedino da odigra pristojno a ostali pokidaju. Teska prica.

Link to comment

Ubila ih povreda cp3a, al ni sad nemaju plejmejkera.

Baš loša organizacija napada. Ok, oslanjaju se na izolaciju, al i to treba da se pripremi.

Link to comment

Pa to je poslednja odigrana ozbiljna serija, ocekuje se ozbiljnija igra i protiv Minesote a ove fine brojke u regularnoj sezoni ne znace bas nista. Kazem, lik je u toj seriji bukvalno kanalio celu ekipu od starta i onda kao na kraju imao sut tipa 9/24 i uz neka bacanja izvlacio 25 ili koliko vec poena a zapravo bio najgori na terenu i zbog njega su ispali najvise. I naravno zbog povrede Pola, to se podrazumeva.

Link to comment

Da pribeležimo i da je Mark Digelnaut (Diginaut? Digimon?), elem trener OKCa dobio nagradu za kauča godine. Zasluženo.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...