Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Денверћани на крају прођоше одлично иако су реално због оне глупости против Сан Антонија заслужили да буду трећи и гуле одмах Финикс на старту.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, reg said:

Priča Ričard Džeferson u prenosu Pelsa i Lejkersa da ove godine ima glas, da još nije glasao i da misli da je Jokić najbolji igrač, ali da je SGA imao bolju sezonu, da je drugi  poenter lige, u bolje plasiranom, veoma mladom timu.

Pa ta dileja je uvek govorila protiv Jokica kada su MVP trke u pitanju, kao dobar je Jokic dok se ne posegne prica o MVP nagradi:fantom: Ne mogu braca po babine linije da podnesu da je beli Evropljanin najkorisniji igrac lige:)

Edited by Micko8
Link to comment

Ovaj match-up Lejkersi-Pelikans ce biti kao onomad na Evrobasketu kada je Dekolo greskom postigao kos za pobedu na Evrobasketu u grupnoj fazi takmicenja:fantom: Ali koliko je ovaj play in format glup i nepravedan. Odigras celu sezonu od 82 utakmice ,obezbedis mesto u prvih osam ekipa u konferenciji  i onda u jednoj ili dve dodatne utakmice izgubis to mesto :rolleyes:

Edited by Micko8
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
14 minutes ago, Micko8 said:

Ovaj match-up Lejkersi-Pelikans ce biti kao onomad na Evrobasketu kada je Dekolo greskom postigao kos za pobedu na Evrobasketu u grupnoj fazi takmicenja:fantom: Ali koliko je ovaj play in format glup i nepravedan. Odigras celu sezonu od 82 utakmice ,obezbedis mesto u prvih osam ekipa u konferenciji  i onda u jednoj ili dve dodatne utakmice izgubis to mesto :rolleyes:

 

Možda na istoku gde Filadelfija ima 11 pobeda više od Atlante. Na Zapadu mi ne izgleda nepravedno da Kingsi/Voriorsi uđu u plejof nakon dve pobede u plejinu. Razlika između 8og i 10g mesta je jedna utakmica.

Link to comment
7 hours ago, Hele said:

Ko je birao?

 

bucksi pacerse, najverovatnije, nije da sam gledao.

 

6 hours ago, napadaj said:

 

* Filadelfiju ili Majami

 

A i Klivlend je namerno izgubio.

 

pricali smo pre neki dan ali iskreno ne mogu da se setim sta je tie breaker ako bi tri tima imala isti br w/l; da su knicksi i bucksi izgubili a cavsi dobili, nyk bi imao bolji medjusobni duel sa cavsima a cavsi mozda bolji sa bucksima

 

mislim, nebitno je sada ali svakako bi moralo da se potrefi nekoliko stvari.

 

meni je super sto knicksi idu odmah na heat ili 76erse, jebes lakseg protivnika u prvoj rundi, mogu oni da se dobiju; odma hard kor a ko zna da li ce celticsi biti citavi dok dodje vreme za duel sa njima. porzingisov availability za dve serije je kao vremenska prognoza za dva meseca.

Edited by uini
Link to comment
7 hours ago, 189- said:

 

samo sto je u minnesoti hiljadu puta bolja atmosfera nego u proslogodisnjim grizzliesima.

 

Možda, ali idu na Phoenix koji je imao dosta brutalan raspored na kraju i dobili su gomilu utakmica. Što mi nekako govori da su u dobroj formi. Možda su se sad izduvali ko će ga znati.

Link to comment
5 hours ago, Micko8 said:

Ovaj match-up Lejkersi-Pelikans ce biti kao onomad na Evrobasketu kada je Dekolo greskom postigao kos za pobedu na Evrobasketu u grupnoj fazi takmicenja:fantom: Ali koliko je ovaj play in format glup i nepravedan. Odigras celu sezonu od 82 utakmice ,obezbedis mesto u prvih osam ekipa u konferenciji  i onda u jednoj ili dve dodatne utakmice izgubis to mesto :rolleyes:


jbg, kad lebron i steph vise ne mogu da dovuku svoje timove do 7-8 mesta, cak ni sa 3 all stara u timu.

nesto su morali smislit’.

Link to comment

Znaci imacemo klanje u 3/4 plejin meca, na istoku jedan mec da izbegnu Seltikse i jedan da dodju u priliku da budu pometlani od istih a na zapadu ljuta borba za izbegavanje sedmog mesta i jos ljuca za osmo :jerry:

 

Ako raspali Lejkersi zavrse osmi, a verovatno hoce jer su NBA Real Madrid, zelim im da ih jebe ruzno Cet Holmgren.

Edited by Zli Gli
  • +1 1
Link to comment

Ja stvarno ne razumem toliko potcenjiva nje OKC-a. Ne znam kojom magijom bilo koja play-in ekipa moze da ih brani. Sumnjam da ce izgubiti vise od 1 u prvoj rundi.

Link to comment
8 hours ago, Hele said:

🤣🤣🤣

 

 

 

Ovi iz nba nisu gledali finale evro basketa srb-slo

Link to comment

ja mislim da i lakersima, kingsima i dubsima thunderi najvise odgovaraju kao protivnik; nije da ce biti neka senzacija ako thunderi prodju te tri ekipe ali bih rekao da su svi blagi favoriti protiv njih, cca 60:40

 

mozda moja skepsa prema njima lezi u tezi da nesto ne verujem kako ce SGA i/ili jaylen williams biti najbolji na terenu protiv lebrona, davisa, curryja, greena

 

jedina zadrska mi je kod kingsa, odnosno sabonisa u plejofu a tipujem da ce oni dobiti dubse :/

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Fins fleet said:

Ja stvarno ne razumem toliko potcenjiva nje OKC-a. Ne znam kojom magijom bilo koja play-in ekipa moze da ih brani. Sumnjam da ce izgubiti vise od 1 u prvoj rundi.


OKC je naprasno eksplodirao ove godine, od ekipe van plejofa su došli do prvog mesta bez nekih značajnih poteza na tržištu. To je za NBA “neprirodna” progresija, i ljudi su s pravom skeptični. 
Ekipe u plejofu obično ubace u višu brzinu i rade se brze adaptacije na protivnika, za sada je upitno da li OKC to može pošto nemaju PO iskustva.

Nisu bez šansi, naravno, pošto ove plejin ekipe škripe na sve strane, ali ne bi bilo iznenadjenje da OKC krene da štuca od prvog duela.

  • +1 1
Link to comment

ma da, ovo je za thundere svakako test drive sezona. imaju shitload pikova koje treba uvaljati, sigurno ce u sledecu sezonu uci sa namerom da se dodatno pojacaju, stagod da urade

 

ova je sticanje kilometraze

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...