Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

13 minutes ago, uini said:

 

hrabar tejk. ne znam na osnovu cega racunas da su t'wolvesi stabilni, nadam se ne na osnovu regularea

 

Pred sezonu sam nesto mislio da ce Bil kliknuti sa ovima ali em i dalje cesto povredjen, em nisam odusevljen kako igraju zajedno. Tanki su, nema ni klupe, nema nista osim silovanja velike trojke. 

Link to comment
2 hours ago, uini said:

komrad @freethrow jos od sredine 80ih pravi ovaj plejof prediction, cisto da bude zanimljivije pracenje

 

https://freethrow.pythonanywhere.com/

 

ja uvek poginem posto gadjam kako bih voleo da bude, realnos' nije briga & ostale floskule

 

ako ste zainteresovani, upadajte, the more the merrier

 

da ne ostane zakopano ko zadnji post na onoj strani

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, Micko8 said:

Ovaj match-up Lejkersi-Pelikans ce biti kao onomad na Evrobasketu kada je Dekolo greskom postigao kos za pobedu na Evrobasketu u grupnoj fazi takmicenja:fantom: Ali koliko je ovaj play in format glup i nepravedan. Odigras celu sezonu od 82 utakmice ,obezbedis mesto u prvih osam ekipa u konferenciji  i onda u jednoj ili dve dodatne utakmice izgubis to mesto :rolleyes:

 

Najbolja stvar koju su ubacili u skorije vreme, smanjuje se broj ekipa koje tankuju, a vrlo zanimljivo za pracenje.

 

Ko nije u stanju da na svom terenu dobije jednu od dve utakmice realno nije ni bio za plejof.

  • +1 3
Link to comment

Mene uopšte ne čudi što su pukli kad se KAT vratio. Bio je očajan one godine kad su ispali of Memphisa. On je dobar da bude vodeći igrač u ekipi od 35 pobeda.

 

Ant treba tamo da bude glavni. Plus Gobert i gomila pomoćnog osoblja gde svako zna svoju ulogu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

 

Pred sezonu sam nesto mislio da ce Bil kliknuti sa ovima ali em i dalje cesto povredjen, em nisam odusevljen kako igraju zajedno. Tanki su, nema ni klupe, nema nista osim silovanja velike trojke. 

 

to kapiram, pitam se samo šta je garancija da će minny biti stabilna ekipa u plejof seriji, pošto mislim da regularna sezona ne može da bude neka naročita referenca kako će se oni ponašati kada je ulog nemerljiv a pogotovo ako izgube neku od prve dve doma.

 

meni su i minny i thunderi veoma nepredvidljivi, jer nemam na osnovu čega da zaključim da će edwards, towns i pojma nemam ko, isporučiti svoje.

za bookera i duranta sam recimo siguran da će odigrati više utakmica odlično nego prosečno i loše. to je naravno samo jedan aspekt, drugi je kako sidekicks pokrivaju ekipu, kako teče lopta, koliko se razumeju u defanzivi i prave prilagođavanja kada krene targetiranje najslabijih tačaka.

 

kod minny me interesuje i da li će mike conley uspeti da izgura seriju ili dve, ukoliko prođu prvo kolo, to je za njega sezonama bila misaona imenica a nije kao da je sve mlađi.

Link to comment
31 minutes ago, uini said:

kod minny me interesuje i da li će mike conley uspeti da izgura seriju ili dve, ukoliko prođu prvo kolo, to je za njega sezonama bila misaona imenica a nije kao da je sve mlađi.

Jedan od najgotivnijih i najkorektnijih normalaca u ligi.

  • +1 3
Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

Jedan od najgotivnijih i najkorektnijih normalaca u ligi.

Zove se Majk Konli, ne može da ne bude kul.

Link to comment

Osvaja GSW..stavite pare na to. 😁

 

Bukvalno moze biti bilo sta na zapadu...

 

Fila vs GSW finale.

Link to comment

Hoćemo da se pretvaramo da nije ispričao da su se igrali ćorave bake u bugarskom hotelu i da se jedan igrač povredio prilikom toga?

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, Milošica said:

Jokić 8. u ligi po broju ukradenih lopti.

 

i 6i po deflections

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...