Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

29 minutes ago, Micko8 said:

Nadigrao ga u jednoj utakmici posle trejda i to je to, debeli dzokej se tu i nije nesto trudio ovaj se nalozio, posle toga sve je bila laka dominacija Jokica koji je za tri klase bolji igrac od Nurkica:) Jokic je izdominirao Nurkica u plej of-u pre dve sezone kao sto je i Aytona prosle. Nista se tu nece promeniti , Nurkic je neupotrebljiv u plej of-u.

U pravu si, bas ga je debeli unistio u plejofu. Jos je konjoljubac mnogo vise napredovao od tada.

 

Nesto mi ostala u pamcenju neka tekma gde je Jusuf dobro odigrao, valjda ta prva posle prva posle trejda. Od Ejtona ni to nisam video. Ali kao sto kazes, u plejofu su obojica raspad pa mu dodje na isto.

 

Capture.png

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Šta je nesporazuma večeras, udario jako ovaj Mesec u Ovnu.

 

Amos zna da Dža i Adams ne igraju pa se širi po topiku, a nema ni tri i po sata do početka tekme.

  • +1 1
Link to comment

Kakva je mašina Denver, od kada su ušli starteri svaki napad je koš, ali zato u odbrani dosta idu na Jokića, mislim da je Memfis preko njega dao poslednjih 8 poena.

Link to comment

Valjda ce se uozbiljiti Denver u drugom poluvremenu. Malone je kao jedan od ciljeva za ovu sezonu postavio ozbiljniji nastup na gostovanjima. A to nije slucaj ako se mucis protiv desetkovanog Memfisa.

Link to comment

Baš loša tekma MPJ-a, u odbrani je pustio Smarta da se namšte 5 sekundi za trojku, pa posle napravio ruki faul i koštao Denver 3 bacanja.

 

6 minutes ago, 1n54jd3r said:

Valjda ce se uozbiljiti Denver u drugom poluvremenu. Malone je kao jedan od ciljeva za ovu sezonu postavio ozbiljniji nastup na gostovanjima. A to nije slucaj ako se mucis protiv desetkovanog Memfisa.

 

Mislim da su se iščekirali posle soldinog starta i da Meloun počinje da gubi glas i grabi ka visokim notama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...