Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

gledam reprizu san antonio vs dalas

sta trazi tamo irving nije mi jasno.

steta da je da trosi vreme tamo pored doncica koji je neprikosnoven.

mogu li ga trejdovati?

treba da .ide negde. ovako cesto pasivan u napadu, coskari, nema loptu u rukama, ako on ima loptu pasivan je luka.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Venom said:

Jusuf se spustio na zemlju čim nema Kevona Looneya i sedam patuljaka. Nije on loš igrač, ali mislim da će se svesti na wishful thinking da im je bolji on od Aytona. 

Ja koliko se secam imao je neke solidne partije protiv Denvera, uvek je izlazio maks nalozen zbog svega sto se desilo.

 

Tako da, Finiks gadja sigurno vrh, a na vrhu je Denver. Jokic je unistio Ejtona, a Nurkica i ne bas toliko. 

 

Tako da, Nurkic moze da i gori od Ejtona, ali bolji protiv Denvera i da im to bude dovoljno.

Link to comment
4 hours ago, Micko8 said:

Janis je nista bez fizickih predispozicija i skocnosti. Njegov napadacki arsenal ne postoji, kada mu zatvore put do reketa , gde ne moze da prodire sa loptom , covek je potpuno pogubljen. Kakve samo cigle izbacuje:laugh:

 

Janis, bez ruku, nogu, mišića i koordinacije istih nije nikakav igrač.

  • Haha 6
Link to comment
34 minutes ago, boldrock said:

 

Janis, bez ruku, nogu, mišića i koordinacije istih nije nikakav igrač.

Ovo je baš hot tejk. Šta je sledeće, Janis bez Janisa nije nikakav igrač?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Ja koliko se secam imao je neke solidne partije protiv Denvera, uvek je izlazio maks nalozen zbog svega sto se desilo.

 

Tako da, Finiks gadja sigurno vrh, a na vrhu je Denver. Jokic je unistio Ejtona, a Nurkica i ne bas toliko. 

 

Tako da, Nurkic moze da i gori od Ejtona, ali bolji protiv Denvera i da im to bude dovoljno.

Nadigrao ga u jednoj utakmici posle trejda i to je to, debeli dzokej se tu i nije nesto trudio ovaj se nalozio, posle toga sve je bila laka dominacija Jokica koji je za tri klase bolji igrac od Nurkica:) Jokic je izdominirao Nurkica u plej of-u pre dve sezone kao sto je i Aytona prosle. Nista se tu nece promeniti , Nurkic je neupotrebljiv u plej of-u.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Nurkić je sa Lilardom i CJ-jem ispao od Denvera bez Mareja, a AG je tek bio došao. 

 

Sumnjam da će Buker, KD i Bil da svi ostanu zdravi do plej-ofa. Jedini plus u odnosu na prošlu sezonu je nešto bolja klupa. Jokić će da natrpa Nurkića faulovima do sredine druge četvrtine.

Link to comment

Pa zar nisu ispali 20-21 u plej-ofu, prvo kolo, kod kuće izgubili šestu, u petoj Lilard sipao ludački, poobarao rekorde, na kraju te teme beše CJ zgazio na liniju i prodao poslednji napad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...