Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Jusuf se spustio na zemlju čim nema Kevona Looneya i sedam patuljaka. Nije on loš igrač, ali mislim da će se svesti na wishful thinking da im je bolji on od Aytona. 

  • +1 8
Link to comment

Sad pogledah hajlajce Klipersa... Ako ih Bog konacno pogleda po pitanju povreda, i sa ovakvim pristupom Westbrooka:

 

image.png.962fe71c2290b091529f7bd4ee0a0f94.png

image.png.52162bae2200c390355d84165faf2d9d.png

 

Ne vidim tim koji moze da ih dobije 4 od 7. Sve assete imaju za titulu.

Link to comment
7 hours ago, Venom said:

Jusuf se spustio na zemlju čim nema Kevona Looneya i sedam patuljaka. Nije on loš igrač, ali mislim da će se svesti na wishful thinking da im je bolji on od Aytona. 

zato Davis pokazao da mu je prva tekma bila samo los dan. coveka ispljuvase jer je imao jednu tekmu gde je bio beskoristan, sramota. kao i prosle godine. prvo je samleo sve posle all star breaka, onda u playoffu bio unworldly defender u 12 od 16 tekmi Lakersa. ja pratim NBA 30 godina, i ono realno nisam video. cak ni od Duncana ili Garnetta...i onda uzmu i pljuju ga kako je nekonstantan jer je imao par tekmi gde je potpuno beskoristan. eto, ako saberes playoff i proslu godinu nakon all stara, kompletna dominacija u cirka 25 od 30 tekmi i beskoristan u preostalih 5. pa izvinte, ali ni Jordan i LeBron nisu bili bezgresni u 30 uzastopnih tekmi. svako moze da ima los dan. u pravu je Omiljeni kada tvrdi da je Davis all time great i ne top 75, vec lagano top 30 all time. 

Link to comment

Janis je nista bez fizickih predispozicija i skocnosti. Njegov napadacki arsenal ne postoji, kada mu zatvore put do reketa , gde ne moze da prodire sa loptom , covek je potpuno pogubljen. Kakve samo cigle izbacuje:laugh:

Link to comment
43 minutes ago, freakns said:

zato Davis pokazao da mu je prva tekma bila samo los dan. coveka ispljuvase jer je imao jednu tekmu gde je bio beskoristan, sramota. kao i prosle godine. prvo je samleo sve posle all star breaka, onda u playoffu bio unworldly defender u 12 od 16 tekmi Lakersa. ja pratim NBA 30 godina, i ono realno nisam video. cak ni od Duncana ili Garnetta...i onda uzmu i pljuju ga kako je nekonstantan jer je imao par tekmi gde je potpuno beskoristan. eto, ako saberes playoff i proslu godinu nakon all stara, kompletna dominacija u cirka 25 od 30 tekmi i beskoristan u preostalih 5. pa izvinte, ali ni Jordan i LeBron nisu bili bezgresni u 30 uzastopnih tekmi. svako moze da ima los dan. u pravu je Omiljeni kada tvrdi da je Davis all time great i ne top 75, vec lagano top 30 all time. 

Nije mu bio los dana, nego je  igrao protiv mnogo boljeg igraca. Nurkica je uvek posedovao, posto je ovaj centar C kategorije.

Edited by Micko8
Link to comment
3 minutes ago, freakns said:

jebote, ljudi ovde vise numeju ni sarkazam da skapiraju :( 

 

 

 

Ja sam ukapirao jer se ti nikad ne bi složio sa Omiljenim. Sad mi je lakše kad  znam da je i ono za MPJa prvu opciju bila srpdnja. :D 

 

 

Edited by Amos
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...