Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Napeto u MSG-u. Neverovatno je kako Tibodo još uvek ima posao, Niksi deluju odvratno, ovo mu je 4 sezona, na svaki napad gde se lopta kreće i dobijaju otvoren šut idu tri indijanska napada sa nerezonskim šutem nakon 1 na 1 igre.

 

I Netsi izgubili, kao i Niksi imali prednost, ali je Mičel odigrao odličnu odbranu na Bridžesu i na kraju zab'o trojku za pobedu. Strus i Porzingis pokidali u debijima za nove timove. Porzingis dao trojku za preokret Bostona, Strus pogodio oba bacanja za Klivlend na minut pre kraja. Strus 27/12/2 za 39 minuta, Porzingis 30/8 za 38 minuta.

Edited by boldrock
Link to comment
1 hour ago, banecare1 said:

luka car resio san antonio. mnogo su mi simpaticna ekipa. mali lively odlicno igra

 

Dalas? Meni najantipatičnija ekipa u celoj ligi. 

 

Čitam svakakve optimistične prognoze glede Vasilija celo leto. Ja mu nikako nisam video više od 10-12 minuta, ali baš da ne ulazi... 

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, kralj said:

Čitam svakakve optimistične prognoze glede Vasilija celo leto. Ja mu nikako nisam video više od 10-12 minuta, ali baš da ne ulazi... 

 

Šta ga boli uvo, uzeo 20 miliona da odmara i sprema se lagano za Olimpijadu dogodine. Nek im tamo pokaže™ :fantom:

 

 

 

Edited by Amos
Link to comment

Poslednje nesto vredno sto ja pamtim sa all stara je michael jordan, godina 2003. tad je bilo intenziteta itekako... bryant vs old michael. igrali se i produzeci. odatle krece raspad 

Link to comment
3 hours ago, kralj said:

 

Dalas? Meni najantipatičnija ekipa u celoj ligi. 

 

 

isto. dva carinika koji uzimaju po 30 šuteva i gomila šljakera.

 

ja ne znam da li je neki igrač u istoriji ove igre imao po tekmi loptu toliko u rukama kao dončić.

  • +1 2
Link to comment

s druge strane biće zanimljivo pratiti san antonio. osim wembyja nemaju baš neki premium kvalitet ali su sochan, vassell i keldon johnson korektni igrači, videćemo koliko mogu da napreduju.

Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

Ovo drugo i nije baš najbolja ideja, zamisli da si najbolja ekipa u konferenciji, i onda poduvaš domaći teren zbog all stara.. Onda bi se postavilo pitanje, čemu zalaganje ekipa tokom cele sezone, a ne tokom all stara...

 

Nije dobra ideja za regularnu sezonu, ali je odlična za opravku AllStara ;) nek smisle nešto produktivno, neka daju random pik konferenciji koja pobedi ili recimo 3% povećanja na salary-cap. Lupam, ali ovo trenutno je negledljivo i ne očekujem da bude išta bolje u februaru.

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

 

Nije dobra ideja za regularnu sezonu, ali je odlična za opravku AllStara ;) nek smisle nešto produktivno, neka daju random pik konferenciji koja pobedi ili recimo 3% povećanja na salary-cap. Lupam, ali ovo trenutno je negledljivo i ne očekujem da bude išta bolje u februaru.

 

Jedino rešenje je da all-star pobede udju u računicu oko novog ugovora, umesto samo bivanja all-starom ili first team NBA. Da vidiš kako bi se zapelo opalac. I samo novčana nagrada ne bi vredela što će pokazati in season tournament. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...