Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

41 minutes ago, Shan Jan said:

Oooo pa sto ne kazete da je pocela sezona :) 

 

Vidim MPJ nastavio gde je stao, 2-9 trice. Jel bar radio nesto u odbrani?

skokovi :)

  • +1 1
Link to comment

Ludilo im je petorka, svi trpaju, ko i trpa nesto manje, ili skace ili asistira. Vec su uigrani i imaju kontinuitet, do plejofa ce to dovesti do perfekcije. I niko mator nije. Ako dobiju bilo sta sa klupe, bice ovo dinastija.

 

 IMG-20231025-093348.jpg

Edited by Hele
Link to comment
8 hours ago, ducca said:

Joker kao protiv dece u školskom dvorištu da igra. 

 

kapiram da celo leto nije ni video loptu i onda dođe prva tekma sezone i čovek utrpa lakersima i davisu lagani tripl-dabl. neobjašnjiv lik, ne znam šta drugo da kažem.

 

2 hours ago, booyaka said:

Debeli nastavio da kida, doduše Lejkersi nisu neki reper.

 

kako nisu, lakersi se smatraju legitimnim kandidatom za titulu ove sezone.

Link to comment

u ostalim vestima, nurkić je odigrao odlično protiv warriorsa, deluje da će se lepo uklopiti u sunse.

 

a imam osećaj da će book biti ozbiljan kandidat za mvp-ja ove sezone.

Link to comment
19 minutes ago, Sundance Kid said:

 

kapiram da celo leto nije ni video loptu i onda dođe prva tekma sezone i čovek utrpa lakersima i davisu lagani tripl-dabl. neobjašnjiv lik, ne znam šta drugo da kažem.

 

 

Mada ruku na srce meč je izgledao kao All Star, igralo se za raju dok su odbrane ostale u trening kampovima, Jokić i Davis se sklanjali od faulova kao djavo od krsta, ko god je prišao bliže obruču uglavnom je poentirao bez puno problema ili omašio zicer u najgorem slučaju. 

Link to comment

Sinoć se Redži Miler iščuđava minutaži LBJ, u smislu da je premala. Ja ne znam šta ljudi očekuju, da u 40oj igra ne znam koliko, još na startu sezone. Za ovu manju minutažu se pokazuje kao izuzetno produktivan. 

 

Deluje mi da Šruder fali Lejkersima. Sa druge strane, Prins se pokazao kao super dodatak.

 

Ali kako je moćna prva petorka Denvera, poezija. KCP je sinoć imao defanzivni doktorat, osim standardno dobrog šuta.

 

Edited by Milošica
Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Sinoć se Redži Miler iščuđava minutaži LBJ, u smislu da je premala. Ja ne znam šta ljudi očekuju, da u 40oj igra ne znam koliko, još na startu sezone. Za ovu manju minutažu se pokazuje da izuzetno produktivan. 

 

Deluje mi da Šruder fali Lejkersima. Sa druge strane, Prins se pokazao kao super dodatak.

 

Ali kako je moćna prva petorka Denvera, poezija. KCP je sinoć imao defanzivni doktorat, osim standardno dobrog šuta.

 

 

najbolji je fazon sto tu "nedovoljnu minutazu" navode kao razlog poraza. a ovi ih ubijali, sa jedno 70% gasa, cak i sa Lebronom na terenu. 

 

btw 29 minuta je igrao LBJ, nije to malo.

 

edit: evo i kako se kretao rezultat:

 

image.png.1edca600fc864e90fc474414da4e1655.png

Edited by Djuro
Link to comment
5 minutes ago, nautilus said:

Dvajt Havard optužen za nedozvoljene polne radnje u trojci sa trandžom i likom koji je žrtva.

 

Dvajt Havard i trojka u istoj rečenici!

 

Priča se za Dvajtaru već dugo da je gej ili bi, bila je i ona epizoda sa povredom gluteusa :D 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...